Facebook Google+ Twitter

W Zambrowie powstało nowe Stowarzyszenie "Człowiek Nie Wiek"

16 grudnia 2012 roku w Zambrowie powołano do życia nowe Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Starszych i Niepełnosprawnych "Człowiek Nie Wiek".

16 grudnia 2012 roku 18 osób powołało jednomyślnie do życia Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Starszych I Niepełnosprawnych "Człowiek Nie Wiek" z siedzibą w Zambrowie. Zatwierdzono statut stowarzyszenia, w którym zawarto cele i działania (szczegóły możemy poznać na stronie czlowiekniewiek.manifo.com). Wybrano władze stowarzyszenia i wewnętrzną kontrolę.

Założyciele: "Chcą pomagać osobom starszym i niepełnosprawnym w każdej dziedzinie ich życia. Są otwarci na współpracę z każdą osobą starszą, niepełnosprawną, chcą tworzyć centrum wolontariatu. Będą współpracować z administracją państwową i samorządem. Razem możemy zrobić coś dobrego".

Założyciele stowarzyszenia to mieszkańcy powiatu zambrowskiego i łomżyńskiego w województwie podlaskim i powiatu ostrołęckiego w województwie mazowieckim. Są otwarci na nowych członków, którym bliskie są cele stowarzyszenia. Pierwszym większym celem Stowarzyszenia jest stworzenie w Zambrowie i nie tylko, dziennego pobytu dla osób chorych na Alzheimera a mniejszym zorganizowanie zabawy karnawałowej dla osób starszych i niepełnosprawnych z atrakcjami.

Zasięg ich działalności non-profit obejmuje cały kraj.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.