Facebook Google+ Twitter

W ZTM przy Senatorskiej nie doładujesz już karty. Punkt obsługi zamknięty wcześniej niż planowano

Skutki pożaru w Pałacu Błękitnym okazały się poważniejsze, niż pierwotnie sądzono. Punkt Obsługi Pasażerów ZTM przy Senatorskiej 37 jest nieczynny, a w związku z planowaną zmianą siedziby ZTM prawdopodobnie nie zostanie ponownie otwarty.

 / Fot. Fot. Zuska, GNU, CC2.5.0, http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Blekitny_palac.jpg&filetimestamp=20061108231154Przeprowadzka Zarządu Transportu Miejskiego, o której pisaliśmy 14 stycznia, nastąpi szybciej niż planowano - oto konsekwencja zniszczeń dokonanych przez pożar, który 24 stycznia br. wybuchł w piwnicach Pałacu Błękitnego. Ogień uszkodził bowiem instalację elektryczną, tym samym odcinając biura ZTM od łączności telefonicznej i internetowej. Awaria najprawdopodobniej przyspieszy przeprowadzkę Zarządu do nowej siedziby przy ulicy Dzielnej, wcześniej planowaną na drugą połowę lutego.

Jak poinformował rzecznik ZTM Andrzej Skwarek, przywrócono już możliwość wyrabiania kart miejskich we wszystkich stacjonarnych Punktach Obsługi Pasażerów. Kart wciąż nie można natomiast zamawiać przez internet, a ci pasażerowie, którzy zrobili to wcześniej i na miejsce odbioru wybrali Senatorską, od czwartku 27 stycznia powinni się zgłaszać do punktu zlokalizowanego przy stacji metra Marymont. Pozostałe POP mieszczą się na stacjach Centrum, Świętokrzyska, Ratusz Arsenał, plac Wilsona i Młociny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.