Facebook Google+ Twitter

Wach po walce z Kliczką: "Przepraszam, zawiodłem"

"Przepraszam, że zawiodłem kibiców, ale przegrałem z najlepszym zawodnikiem na świecie" - powiedział po przegranej na punkty walce o mistrzostwo świata Mariusz Wach.

 / Fot. PAP/Grzegorz Momot"Byłem po prostu wolniejszy od Kliczki. Mogłem być bardziej zdecydowany, zadać więcej ciosów. Nieraz boksuje się tak, jak przeciwnik na to pozwoli. W tej walce przeciwnik nie dał mi możliwości, żeby się rozkręcić. Teraz inaczej rozegrałbym tę walkę" - komentował przegrany na punkty pojedynek Mariusz Wach, cytowany przez RMF FM.

Zobacz relację i video z walki Kliczko vs Wach

Jak przyznaje, nie spodziewał się, że lewa ręka Władimira pracuje, aż tak perfekcyjnie. W pewnym momencie, po zainkasowaniu bardzo mocnych ciosów, obawiał się, że jego trener przerwie pojedynek. "Przede mną jeszcze dużo pracy, ale tego się nie boję. Myślę, że jeszcze o mnie usłyszycie" - podsumował "Wiking".


Jedynym momentem, w którym Polak poważnie zagroził Kliczce była końcówka piątej rundy. Przyparł go do lin i uderzył prawym sierpowym. Gong nie pozwolił jednak na zadanie większej liczby ciosów. Ukrainiec przyznał, że znalazł się wtedy w niebezpieczeństwie.

Władimir powiedział, że Mariusz to świetny bokser, który ma przed sobą przyszłość. "Myślałem, że w siódmej rundzie się podda i padnie na deski, ale on walczył dalej. Jest prawdziwym Wikingiem" - stwierdził po wygranej walce, cytowany przez "Przegląd Sportowy", Kliczko.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.