Facebook Google+ Twitter

Wach: "Za wszelką cenę będę chciał odebrać pasy Kliczce"

Dziś w Hamburgu odbyła się konferencja prasowa przed sobotnim pojedynkiem pomiędzy Władimirem Kliczko, a Mariuszem Wachem. Polak zapewnia, że da z siebie wszystko i jest przygotowany na to co zaprezentuje rywal.

Bokserzy nie mogli oderwać od siebie wzroku. / Fot. Print screen, http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-sQIOtl-4UQ

Optymistyczne nastawienie w obozie Wacha


Trener Mariusza Wacha, Juan De Leon zapowiedział, że w sobotę świat powita nowego mistrz w wadze ciężkiej. "Trenowaliśmy od wielu miesięcy do tej walki. Kliczko mógłby walczyć z każdym. Widziałem jak ciężko pracował przed tą walką Władimir. Wach jest młody, głodny zwycięstw i ma wiele do udowodnienia" - mówił podczas konferencji trener Polaka.

Jak podaje branżowy serwis Boxingnews.pl, optymistycznie do sobotniej walki nastawiony jest także sam Mariusz. Zapewniał, że da z siebie wszystko i będzie przygotowany na to co w ringu zaprezentuje Władimir. Podczas spotkania, pięściarz podziękował obozowi Kliczki za umożliwienie mu walki o tak poważne tytuły. "10 listopada możecie spodziewać się w ringu innego Mariusza Wacha, który za wszelką cenę będzie chciał odebrać pasy Kliczce. To będzie ciężka walka, ale na pewno będzie ona podobać się kibicom. To będzie pojedynek, który wszyscy zapamiętają" - podsumował Mariusz.

Czytaj więcej o pojedynku Wacha z Kliczką i zobacz spotkanie pięściarzy twarzą w twarz -------------->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.