Facebook Google+ Twitter

Wąchock. Partia Dobrego Humoru sięga po władzę?

Jednym z kandydatów na burmistrza Stolicy Humoru jest Tomasz Szczykutowicz, jeden z najdłuższych stażem członków Partii Dobrego Humoru.

 / Fot. Szczepan Sadurski Kiedy inni wahali się nad swą przyszłością polityczną, on nie miał wątpliwości. Podczas Festiwalu Dobrego Humoru w 2000 roku, będąc wówczas reporterem TV Polsat, odebrał swoją legitymację Partii Dobrego Humoru. Taką samą, którą wówczas mieli już m.in. Marcin Daniec, Tadeusz Drozda, Krzysztof Skiba, Michał Ogórek, Edward Lutczyn i Zbigniew Jujka. Krótko mówiąc, Szczykutowicz wypłaca swoje składki członkowskie (3 uśmiechy dziennie) już od 10 lat.

Tomasz Franciszek Szczykutowicz (ur. 1963) jest kandydatem na burmistrza Wąchocka, w zbliżających się wyborach samorządowych. Na oficjalnej stronie www Państwowej Komisji Wyborczej nie ma obok jego nazwiska odnotowanej przynależności partyjnej, ale w Wąchocku wiedzą, że Szczykutowicz jest członkiem PDH. I niezależnie od tego, że ma ciekawy, poważny program wyborczy dla mieszkańców, ma też poczcie humoru i umie zadbać o promocję swego rodzinnego Wąchocka.

Jednym z punktów programu Partii Dobrego Humoru jest przeniesienie stolicy Polski z Warszawy do Wąchocka. Czy kandydujący na burmistrza Wąchocka, członek PDH, weźmie go sobie do serca? Zobaczymy...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Szczery uśmiech zasługuje na wybór. Bo i uśmiech i szczerość zdecydowanie więcej dadzą ludziom niż obecne, populistyczne blagi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Anna
  • Anna
  • 13.11.2010 20:28

własciwy człowiek, znam go.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oby po wyborze na Burmistrza, pozostało chociaż śmiesznie, jeśli mieszkańcom Wąchocka będzie się żyło lepiej to znaczy że nic nie stracili.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.