Facebook Google+ Twitter

Waglewski/ Fisz/ Emade wystąpią w łódzkiej Wytwórni

Po pięciu latach od wydania Platynowej „Męskiej Muzyki” Waglewski, Fisz i Emade powracają. 30 marca wystąpią na scenie Wytwórni z utworami z albumu „Matka, Syn, Bóg”.

 / Fot. Materiał prasowyCzy i ten krążek przyniesie im tak spektakularny sukces? Jedno jest pewne, jeśli spotykają się twórcze głowy Rodziny Waglewskich, będzie to muzyka, koło której nie można przejść obojętnie.
Producentem muzycznym albumu jest Emade, który także gra we wszystkich utworach na perkusji. Słowa napisali Fisz (głos, gitara basowa) i Wojciech Waglewski (głos, gitary). Kompozycje w większości należą do Wojciecha Waglewskiego. Płyta powstawała od kwietnia do sierpnia 2013 w warszawskim Studio S-4, Studio Sound & More oraz Studio Master Lab Jacka Gawłowskiego.
Gościnnie na płycie wystąpili m.in. Miłosz Pękala (wibrafon), grający z zespołem Mitch&Mitch, Iwona Skwarek, wokalistka duetu Rebeka, Mariusz Obijalski (fortepian) i Stefan Wesołowski (instrumenty smyczkowe).
- Płyta „Matka, Syn, Bóg” jest bardziej dojrzała, a materiał spójny – opowiada Wojeciech Waglewski. - Po ukończeniu i przesłuchaniu całości, nie mogliśmy oprzeć się wrażeniu, że to najbardziej osobisty, najgłębszy i jednocześnie najprawdziwszy materiał, biorąc pod uwagę wszystko to, czego dokonaliśmy do tej pory.
Trzech Waglewskich na jednej scenie to pewność, że koncert dostarczy publiczności wiele emocji. Zapraszamy Do Wytwórni.
Przed Waglewskimi zagra Limboski, czyli - jak sami o sobie mówią - „zespół wyjątkowych muzycznych osobowości, tworzących zwyczajnie zajebistą muzę”. Jako support wystapi zespół Limboski.

Organizator: Wytwórnia

Bilety (miejsca stojące):
40 zł z kartą Wytwórni lub kartą rabatową Młodzi w Łodzi,
45 zł – bez

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.