Facebook Google+ Twitter

Wajda, Penderecki, Korzeniowski, Karolak popierają Platformę

Jak informuje portal gover.pl, Platforma Obywatelska ma oficjalnie przedstawić swój komitet poparcia, wśród którego znajdą się znani celebryci. Kto poprze Donalda Tuska w wyborach?

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Andrzej_Wajda_gwiazda_Lodz.jpg&filetimestamp=20060615202718 / Fot. Fot. pl.wikipedia.orgW gronie sympatyków Platformy Obywatelskiej oraz Donalda Tuska znajdą się tak znane osoby jak: Andrzej Wajda, Krzysztof Penderecki z żoną, Henryka Krzywonos, Krzysztof Kowalewski i Agnieszka Holland. W rozmowie z TVN24 rzeczniczka sztabu wyborczego PO Małgorzata Kidawa-Błońska powiedziała, że te osoby zadeklarowały chęć poparcia Platformy w nadchodzących wyborach. Stale przybywa znanych i cenionych osób o statucie gwiazdy, które wyraziły chęć poparcia premiera Tuska.

Wśród znanych osób odnajdziemy także Joannę Szczepkowską, Andrzeja Strzeleckiego, Szymona Ziółkowskiego, Krystynę Zachwatowicz, Andrzeja Mleczko, Jerzego Skolimowskiego, Michała Komara, Wojciecha Malajkata, Mateusza Kusznierewicza, Roberta Korzeniowskiego, Tomasza Karolaka, Wojciecha Fibaka, Feliksa Falka, Andrzeja Blikle i Władysława Bartoszewskiego.

Jak informuje gover.pl, znani Polacy wypowiadali się w spotach zamieszczonych na internetowej stronie Platformy: "Popieram PO, ponieważ chcę, żeby kontynuowali i zrobili następny krok" - mówi Andrzej Wajda. "Popieram Platformę Obywatelską, ponieważ po drugiej stronie nie widzę kompetencji" - przekonuje z kolei Krzysztof Penderecki.

Źródło: Link

Najwięcej lajków na Facebooku:
Alicja Węgorzewska-Whiskerd będzie gościem "Podwieczorku z W24"
Kaczyński w książce: Komorowski jest fałszywym hrabią, Tusk dwulicowy
LM. Bate Borysow - FC Barcelona 0:5. Pogrom na Białorusi
Dancing Poznań 2011. "Tańcząc, wyrażam siebie". Wywiad z uczestniczką
68. Rajd Polski. "Zawieszone" zwycięstwo Kajetanowicza. Zdjęcia


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (65):

Sortuj komentarze:

meluzyna
 • meluzyna
 • 12.02.2012 01:02

Ciekawe czy ktos z tej popierajacej czeredy jednak nie zaluje ze dal sie wmanipulowac, no chyba ze im sie to poparcie sowicie oplacalo :D Na pewno nie zaluje bufon Wajda, pupilek komuny, wielki rezyser ktoremu kolesie na odczepnego dali oscara " za caloksztalt " haha ,bo zaden jego film do tej nagrody sie nie nadawal. Taki oscar to zenada !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
my kibol
 • my kibol
 • 30.09.2011 06:52

kursk wczoraj za duzo tekstu za malo mysli

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gerarad Stenc
 • Gerarad Stenc
 • 30.09.2011 00:47

Pani DOROTO chwalić kobiety za sprawiedliwe myślenie! Tego współcześni faceci nie mają dzięki mamom!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Dorota Walkowiak
 • Dorota Walkowiak
 • 30.09.2011 00:44

Platformę jak widać popierają ludzie kompletnie oderwani od realiów życia codziennego. Bo co znaczył dla Pendereckiego wzrost podatku VAT o 1%? Albo dla Agnieszki Holland likwidacja programu >Rodzina na swoim<, albo dla Karolaka zmniejszenie zasiłku pogrzebowego o jakieś marne 2 tysiące, za które nie zagrałby jednego odcinka telenoweli. Co ja piszę, nie przyszedłby nawet do studia. Co ich to obchodzi ile kosztuje w Polsce gaz i prąd? Może p. Krzywonos jeszcze do niedawna to obchodziło ale od sławnego zjazdu Solidarności już mniej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gerarad Stenc
 • Gerarad Stenc
 • 30.09.2011 00:37

Mam przybliżenie do Marsa,a oddalam się od rzeczywistości.Czy to są czasy Tuska?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Obawiam się, że sto tysięcy pań Węgorzewskich-Whisperd nie "ukulturalni" tego narodu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Dorota Walkowiak
 • Dorota Walkowiak
 • 30.09.2011 00:24

>Wajda, Penderecki, Korzeniowski, Karolak popierają Platformę< a ja popieram Prawo i Sprawiedliwość.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gerard Stenc
 • Gerard Stenc
 • 30.09.2011 00:19

Możliwość nasza jest Ogromna.Tylko! Kto przeszkadza?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Dorota Walkowiak
 • Dorota Walkowiak
 • 30.09.2011 00:14

Panie Grzegorzu, trzeba było zgłosić się do pomocy przy zbieraniu podpisów. Liczyć na innych, że za nas zrobią wszystko to żadna sztuka, to jest tzw. >ślizganie się na czyjejś......powiedzmy ... pracy< A gdyby podpisy zebrane zostały prawidłowo głosowałby Pan na PiS, czy znalazłyby się inne zastrzeżenia?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo się ucieszyłem, kiedy PiS usiłował zablokować prywatyzację SPEC'u w Warszawie. Uważam sprzedawanie przez Hannę G-W przedsiębiorstwa państwowego dostarczającego ogrzewanie do całej Warszawy za lekkomyślność i trwonienie majątku państwowego.
Długo się nie cieszyłem niestety. PiS zebrało wprawdzie ponad 100 000 podpisów pod wnioskiem o referendum, ale przy sprawdzaniu okazało się, że koło 30 000 jest nieważnych, bo ludzie podpisali za sąsiadów, za osoby nie żyjące, albo w ogóle za nie istniejące. No i nie ma referendum.
No i kurde - ja mam głosować na takich dyletantów, którzy nawet nie potrafią zebrać porządnie podpisów? Przecież to jest totalna kompromitacja opozycji...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.