Facebook Google+ Twitter

Wakacje w Będzinie

Wakacje dla dzieci i młodzieży trwają już od ponad tygodnia. Niestety nie wszyscy będą mogli wyjechać nad morze, w góry, czy na Mazury…

Zamek w Będzinie nocą / Fot. Urząd Miasta BędzinWielu rodziców nie ma pieniędzy by posłać dziecko na kolonie czy obóz. Aby mogło odpocząć wśród rówieśników gdzieś z dala od domu. Zawsze w zanadrzu pozostaje babcia, która mieszka na wsi, dziecko może pobyć u niej. A co jeśli babcia mieszka w mieście, na dodatek w tym samym mieście?

Władze Będzina przygotowały ciekawe propozycje na spędzenie dwóch miesięcy wolnego od szkoły dla dzieci i młodzieży, którzy pozostają w domu.

Wakacjom w Będzinie towarzyszy hasło „Kulturalne i Sportowe Lato”. Dla każdego zorganizowano interesujące zajęcia. Dzieci i młodzież będą mogły rozwijać swoje umiejętności plastyczne, literackie, a także sportowe. Już 1 lipca rozpoczynają się turnieje w piłce nożnej, siatkowej oraz w pływaniu. Dla najlepszych zawodników władze przewidziały interesujące nagrody. Natomiast od 30 czerwca każdy kto lubi malować będzie mógł uczestniczyć w warsztatach plastycznych i literackich w Miejskim Ośrodku Kultury. Najlepsze prace rysunkowe pod koniec wakacji zostaną wystawione na będzińskim Zamku, a opowiadania, poezja opublikowane w lokalnej gazecie „Aktualności Będzińskie”.

Najważniejsza jest dobra zabawa! Władze miasta mają nadzieję, że nikt w Będzinie nie będzie się nudził.

Dokładny harmonogram wakacji w Będzinie znajdziecie Państwo na stronie

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Zamek widziałem...świetny:)

(+) za inf.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.