Facebook Google+ Twitter

Wakacje w warszawskim Iluzjonie - wybieramy film

Do 27 lipca wybieramy film, a 31 lipca w piątek o godz. 20.00 idziemy do kina. Bilet tylko 5 zł... To możliwe tylko w Iluzjonie.

Dawna siedziba kina Iluzjon / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Iluzjon-warszawa.jpg&filetimestamp=20070325210535Trwają wakacje...Słońce, woda i swoboda, ale jeśli jesteśmy w Warszawie, to wieczorem możemy dodać do tej oferty jeszcze wizytę w kinie Iluzjon. A w Iluzjonie czekają na miłośników dobrego kina filmy tylko za 5 zł. Spośród siedmiu naprawdę znakomitych propozycji można wybrać coś dla siebie.

Pod hasłem "Morska przygoda" Filmweb i Filmoteka Narodowa zapraszają na pokazy. Na jaki film pójdziemy - o tym zdecydują kinomani, którzy zagłosują na jedną z siedmiu następujących propozycji: "Karmazynowy pirat" reż. Roberta Siódmaka, "Bunt na Bounty" reż. Lewisa Milestonea, nominowany do siedmiu Oscarów, "Piraci" reż. Romana Polańskiego, "Otchłań" reż. Jamesa Camerona, "Tragedia Posejdona" reż. Ronalda Neame'a, "Żółta łódź podwodna" reż. George Dunninga, jedna z najlepszych animacji, "Cała naprzód" reż. Stanisława Lenartowicza ze Zbigniewem Cybulskim i Zdzisławem Maklakiewiczem w rolach głównych.

Wybieramy do 27 lipca klikając na http://www.filmweb.pl/Questionnaire?id=2449 , a 31 lipca (piątek) o godz. 20.00 idziemy do kina.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.