Facebook Google+ Twitter

Wakacje z AFRONTEM - forever!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-08-21 19:33

Sierpień nieubłaganie zbliża się ku końcowi, ale dla nas nic to nie zmienia - bo wakacje to stan ducha, nie czas wyznaczony przez jakikolwiek kalendarz. Dlatego nie poddając się nijakim presjom, postaramy się podtrzymać ducha wakacji.

Wpadnijcie więc do nas w ostatnią sierpniową sobotę, żeby wspólnie kultywować tradycję wakacyjnej zabawy. Będzie trochę krótkich gier, gdzie żart posypie się gęsto, a nowych inspiracji potrzebować będziemy mnóstwo - kto improwizację zna, ten wie, że to właśnie rola dla Publiki. :) Będzie też i dłuższa historia - zapewne z morałem - podczas której też śmiech będzie miała okazję nie raz przetoczyć się po sali, niczym pomruk letniej burzy po wakacyjnym niebie. A wszystko o wakacjach - i tych wspaniałych, które warto przeżyć jeszce raz, i tych fatalnych, które warto... przeżyć jeszcze raz - w krzywym zwierciadle i z afrontowym humorem.

Jesli więc miałeś wakacje, o których chciałbyś powiedzieć innym, albo jeśli chcesz porównać doświadczenia, jeśli w ogóle miałeś wakacje, albo jeśli jeszcze Cię te szczęście nie spotkało - przyjdź do AFRONTU! Razem będzie przyjemniej.

Kiedy: 30 sierpnia o 19.30

Gdzie: państwomiasto, ul. Andersa 29, Warszawa

Wstęp płatny: 20/15 zł (tylko gotówka, bardzo prosimy, bo czytnik kart na wakacjach)

Rezerwacje (bo sala ograniczona i zawsze lepiej wiedzieć, czy krzeseł starczy): kontakt.afront@gmail.com lub telefonicznie: 607132270 (głos żeński) i 788141205 (głos męski).

DO ZOBACZENIA!
(Teatr Improwizacji AFRONT )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.