Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21947 miejsce

Wakacje z duchami? Zamek w Mosznej odkryje swoje tajemnice

17 lipca 2015 od godz. 19 do 21 będzie można zwiedzić zamek w Mosznej na Opolszczyźnie. Zobacz walkę rycerską, zbadaj zakamarki zamkowej piwnicy, przymierz stroje szlacheckie, wybij pamiątkową monetę oraz spotkaj legendarne postacie.

 / Fot. Krzysztof Świderski/NTO (aip)W piątek, 17 lipca, od godziny 19 zamkowe komnaty w Mosznej (woj. opolskie) zostaną szeroko otwarte dla zwiedzających. Zamek będzie można zwiedzać do godz. 21, wejście co 30 min. Tylko w ten dzień goście będą mogli spotkać czyhające w zamku zjawy i zbadać zakamarki zamkowej piwnicy.

Podczas godzinnego zwiedzania uczestnicy zapoznają się z historią i legendami związanymi z zamkiem. Całość zostanie uatrakcyjniona przez kadrę animatorów. W programie zaplanowane jest przejście trasą strachu przez zamkową piwnicę, możliwość przymierzenia strojów szlacheckich oraz wybicie pamiątkowej monety. Podczas tej imprezy będzie można zobaczyć pokazową walkę rycerską.

Przewidziane jest również spotkanie z legendarnymi postaciami. Dzieci mogą wejść do zamku wyłącznie pod opieką dorosłych. Bilety normalne kosztują 30 zł, ulgowe - 15 zł, rodzinne (2+2) - 80 zł.

Małgorzata Wołoch (aip)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Moszna do tej pory kojarzyl mi się z hodowla koni, czy chodzi o tę samą miejscowośc?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jedna z wielu rezydencji, którą pozostawiły rody Tiele-Wincklerów, niestety ta w Bytomiu link nie przetrwała próby czasu

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zamek w Mosznej znam i to nawet bardzo dobrze...Faktycznie, jest co oglądać i podziwiać. Proponowana impreza zapowiada się ciekawie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.