Facebook Google+ Twitter

Wakacje z taiji w Krakowie

Instytut Konfucjusza w Krakowie serdecznie zaprasza wszystkich miłośników treningów oraz osoby zainteresowane zgłębianiem tajników taiji w każdy wtorek w godzinach 17.00 - 18.30 do Parku Jordana na warsztaty taiji.

 / Fot. IKWarsztaty prowadzi dr Edmund Baka, początek zajęć wtorek 7 lipca. W programie tradycyjny Yang taijiquan, a także qigong, forma, zastosowania w samoobronie oraz podstawy pchających dłoni. Do udziału zachęcamy wszystkich niezależnie od wieku i stopnia sprawności fizycznej. Celem spotkań jest chęć przybliżenia bardzo popularnej w Chinach i poza granicami Państwa Środka sztuki taiji. Sztuka walki, filozofia życia i medytacja, ćwiczenia fizyczne, bez wątpienia taiji łączy te wszystkie elementy sprawiając, że trening to doskonałe narzędzie do poprawy zdrowia, relaksacji ciała i umysłu.

Nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń, bezpieczeństwem i komfortem wszystkich uczestników czuwa Dr Edmund Baka, który jest ekspertem w tej dziedzinie, bo od wielu lat praktykuje taiji i bagua,. Ten religioznawca z Uniwersytetu Jagiellońskiego specjalizuje się w filozofiach Wschodu, dlatego w swoich warsztatach łączy więc teorię i praktykę.
Czas: Start wtorek 7 lipca, godz. 17:00 – 18:30.

Miejsce: Park Jordana w Krakowie, szczegółowe informacje na temat miejsca znaleźć na można stronie Instytutu Konfucjusza www.instytutkonfucjusza.uj.edu.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.