Facebook Google+ Twitter

Wakacyjne konkursy z jaworznickim MCKiS-em

Konkurs na nowe logo Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie oraz na fotografię wykonaną w czasie imprez organizowanych przez centrum to tegoroczne wakacyjne propozycje skierowane do mieszkańców miasta.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. W pierwszym do wygrania jest
1000 złotych, w drugim trójka zwycięzców otrzyma wejściówki uprawniające do wstępu na wszystkie imprezy organizowane przez MCKiS w 2008 r. Orientacyjna wartość nagrody to równowartość 700 zł.

Dział marketingu doszedł do wniosku, że dzisiaj nie ma czegoś takiego jak marka MCKiS i że trzeba to zmienić zaczynając od logo. Stąd pomysł na konkurs. / Fot. MCKiSLogo
- Firma musi mieć swój znak rozpoznawalny „na mieście”, dobrze się kojarzący i przede wszystkim dobrze wyglądający. Musi wyróżniać też jaworznicki MCKiS na tle podobnych instytucji w naszym kraju - mówił w wywiadzie dla Wiadomości24.pl Dawid Pasek, kierownik do spraw marketingu w MCKiS [cały wywiad tutaj]. Z tego też powodu zrodził się pomysł na nowe logo, które będzie przeznaczone do celów identyfikacyjnych, popularyzatorskich, reklamowych i korespondencyjnych. Nowe logo będzie figurowało głównie na papierze firmowym i innych akcydensach poligraficznych, plakatach, wydawnictwach i nośnikach elektronicznych.

Aby propozycja miała szanse na zwycięstwo musi spełnić trzy warunki. Po pierwsze musi nawiązywać do tradycji Towarzystwa Gimnastycznego Sokół, w historycznej siedzibie którego mieści się dzisiaj MCKiS do bieżącej działalności tej instytucji w zakresie upowszechniania, rozwijania i zaspokajania potrzeb społeczeństwa w zakresie edukacji, kultury, sportu, kultury fizycznej i rekreacji. Po drugie musi cechować się oryginalnością, a zarazem prostotą. Trzecią cechą musi być jego czytelność i funkcjonalność.
Prace, które będą przyjmowane do 28 września zostaną ocenione przez jury: Marian Miler (dyrektor MCKIS), Mirosław Ciołczyk (zastępca dyrektora MCKiS ds. sportu), Marta Grzybowska (zastępca dyrektora MCKiS ds. kultury), Dawid Pasek (kierownik dział marketingu MCKiS), Barbara Halaś (kierownik działu imprez kulturalnych MCKiS), Grzegorz Gębski (kierownik działu sekcji sportowych i rekreacji MCKiS) oraz Agata Smolik (instruktor zajęć plastycznych MCKiS). Rozstrzygnięcie 12 października.

FotografiaW zeszłym roku można było zrobić ciekawe zdjęcia np. w czasie warsztatów wikliniarskich... / Fot. Marek Iwaniszyn
Drugi konkurs rozpoczął się pierwszego czerwca i potrwa do ostatniego dnia sierpnia. Zadaniem jest przesłanie fotografii z imprez organizowanych przez MCKiS. Każdy uczestnik może przedstawić w konkursie do 10 zdjęć. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez pracowników Działu Marketingu do 14 września. - Celowo nie narzucamy co ma być na fotografiach. Może to być występująca gwiazda, zadowoleni, bawiący się ludzie. Wszystko co uda się zaobserwować i uchwycić obiektywem aparatu - mówił na łamach Wiadomości24.pl Dawid Pasek.

A trzeba przyznać, że okazji do zrobienia ciekawy zdjęć w te wakacje nie powinno zabraknąć. Już w przyszły weekend odbędą się Dni Jaworzna, na których usłyszymy m.in. Verbę, Sztywny Pal Azji, Habakuk czy też Kazika Staszewskiego. Natomiast siódmego lipca na terenie Ośrodka wypoczynkowo-rekreacyjnego "Sosina" znajdującego się przy ulicy Bukowskiej odbędą się pierwsze Otwarte Mistrzostwa Jaworzna w Triathlonie [więcej o tym wydarzeniu tutaj]. Zdjęcia będzie można też wykonywać na licznych festynach rodzinnych czy chociażby na zakończenie wakacji. ...czy też podczas koncertu Patrycji Markowskiej na pożegnanie lata. / Fot. Marek Iwaniszyn...koncertu Ewy Urygi z jaworznickim EmBandem... / Fot. Marek Iwaniszyn...festynu z okazji rocznicy bitwy pod Grunwaldem... / Fot. Marek Iwaniszyn

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.