Facebook Google+ Twitter

Wakacyjne Last Minute w środku zimy

22 lutego do kin wchodzi najnowszy film Patryka Vegi pt. "Last Minute"

Plakat promujący film "Last Minute" / Fot. Ent OneReżyser takich filmów jak "PitBull", "Ciacho" czy "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć" przygotowała nie lada gratkę dla fanów komedii. Jego kolejne "dziecko" to "Last minute", które reklamuje się jako zimowe komedia w gorącym klimacie.

Film przedstawia samotnego ojca- w tej roli Wojciech Mecwaldowski, który wraz ze swoimi dziećmi: Dominiką (Klaudia Halejcio) i Bartusiem (Olaf Marchwicki) oraz ze swoją matką (Aldona Jankowska) wyjeżdżają na wygraną w konkursie radiowym wycieczkę do Egiptu. Tak jak bohaterowie filmu można pomyśleć, że jest to ogromne szczęście i możliwość przeżycia wakacji marzeń. Jednak los bywa przewrotny i sielski pobyt bohaterów przerywa seria niepowodzeń. Zagubione na lotnisku bagaże, czy dziecięce łóżeczka w pokoju hotelowym to zaledwie namiastka tego co spotkało rodzinę podczas wyśnionych wakacji. Trudne chwile łączą rodzinę, ale również sami zaskakują się swoją pomysłowością w przezwyciężeniu trudności by przeżyć wyjazd w taki sposób o jakim nawet nie marzyli.

Oprócz prześmiesznych zdarzeń, tekstów i dialogów w filmie ukazany jest piękny Egipt. Obraz ten jest jednym z lepszych polskich filmów komediowych ostatnich miesięcy. Jego fabuła nie jest przeciągana "na siłę", lecz bez jakiegokolwiek znudzenie można na koniec projekcji zapytać "czy to już koniec?". Od początku do końca film nie jest przesadzony i co ważne wprawia widza w naprawdę dobry nastrój. Niemożna również zapomnieć o muzyce, która dopełnia klimat całego filmu. Komedia ta pozwala na jakiś czas przenieść się nad ciepłe morze czy upalną plażę - jednym słowem poczuć wakacyjny klimat w zimowy dzień. Film daje możliwość naładowania wyczerpanych zimą baterii i może przypomnieć, że już niedługo przyjdą wakacje, a z nimi również i nas mogą spotkać tarapaty, które możemy zamienić w przygodę życia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.