Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8471 miejsce

Wakacyjne podróże z Nelą

Wakacyjne podróże z Nelą Małą Reporterką? Tak! Przez całe wakacje wybrane odcinki programu będzie można oglądać o godzinie 14:55!

Wakacyjne odcinki z Nelą Małą Reporterką! / Fot. Burda MediaWszyscy mali miłośnicy podróży dobrze wiedzą, że na każdą wyprawę trzeba się starannie przygotować. Oprócz plecaka i wygodnych butów, niezbędna jest wiedza na temat celu swojej podróży. Tę ostatnią na pewno posiada Nela Mała Reporterka, która już od 25 czerwca, codziennie aż do końca wakacji będzie inspirowała widzów TVP ABC do dalekich wojaży!

W cyklu „Wakacje z Nelą ” na antenie dziecięcego kanału TVP ABC, już od soboty, 25 czerwca, aż do 31 sierpnia br., codziennie, o godzinie 14:55 widzowie będą mogli śledzić przygody Neli w jej autorskim programie pt. „Nela Mała Reporterka”. Najmłodsi mogą się spodziewać mrożących krew w żyłach spotkań z dzikimi zwierzętami, przedzierania się przez dżunglę, spacerów po dnie oceanu i wielu innych, niezwykłych historii.

Mali widzowie wraz z Nelą będą podróżować, przeżywać super przygody i odkrywać tajemnice świata. Niesamowite reportaże Neli zabiorą dzieci do Etiopii, Wietnamu, na Mauritius, Sri Lankę, Kostarykę, do Birmy i w wiele innych ciekawych miejsc. Podróże to coś niesamowitego, zapraszamy dzieci w daleki świat!

Wszyscy, którzy będą mieli potrzebę dalszego zgłębiania wiedzy o dalekich podróżach, koniecznie powinni sięgnąć po serię książek Neli Małej Reporterki Będą one wiernymi towarzyszami każdej eskapady, bo dzieje się w nich naprawdę dużo. „10 niesamowitych przygód Neli” opisuje między innymi, gdzie można zobaczyć różowego delfina i jak rozpalić ognisko bez ognia, „Nela i tajemnice świata” uczy jak porozumiewać się pod wodą i przedstawia kulturę Indian z plemienia Bribri. „Nela na 3 kontynentach, podróże w nieznane” daje wskazówki co zrobić przy spotkaniu z hipopotamem i jak przygotować się do afrykańskiego safari, a w czwartej z kolei książce, „Nela na tropie przygód” można przekonać się czy zjeżdżanie na linach z korony drzewa jest bezpieczne oraz czy leniwce naprawdę są leniwe. „Śladami Neli. Przez dżunglę, morza i oceany” to ostatnia pozycja Neli, w której poznajemy między innymi zapominane miasto plemienia Machu Picchu, trujące gatunki żab z Panamy, oraz nurkujemy wraz z Nelą na wraku

Dla poszukiwaczy wakacyjnych przygód, Nela przygotowała specjalną niespodziankę! Już 20 lipca na rynku ukaże się druga edycja „Przygodnika 2016/2017. 365 dni dookoła świata z Nelą”, czyli kalendarza szkolnego, dzięki któremu dzieci już w wakacje mogą zaplanować podróże marzeń na cały nadchodzący rok szkolny, a przy okazji poznać setki ciekawostek geograficzno - przyrodniczych!

Wakacje z Nelą czas zacząć!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.