Facebook Google+ Twitter

Wakacyjne warsztaty w żagańskim Centrum Kultury

13 lipca w Żaganiu ruszają Wakacyjne warsztaty Centrum Kultury. Jedną z atrakcji będą występy zespołów tanecznych z Bułgarii i Tajwanu.

 / Fot. materiały promocyjne Centrum Kultury Żagań– Zajęcia będą skierowane do dzieci z różnych grup wiekowych – informuje dyrektor CK Anna Mrowińska. – Celem zorganizowania warsztatów jest umożliwienie młodym ludziom spędzenia wolnego czasu w formie zabawy, a jednocześnie danie im szansy rozwijania swoich pasji i talentów artystycznych.

Zajęcia plenerowe, które odbędą się na teranie miasta będą miały także zwrócić uwagę młodzieży na piękno Żagania oraz uwrażliwić na otaczające ich środowisko – tłumaczy dyrektor. Jak zaznaczają organizatorzy, wszystkim uczestnikom zostaną zapewnione narzędzia i materiały plastyczne. Warsztaty poprowadzą Adrianna Majchrzak (plener plastyczny), Artur Niezgoda (warsztaty taneczne) oraz Paweł Wocal (warsztaty fotograficzne).

Dodatkową atrakcją imprezy mają być występy zespołów tanecznych, biorących udział w odbywającym się na przełomie lipca i sierpnia X Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Folkloru
w Zielonej Górze. Bezpłatne zajęcia potrwają do końca lipca.

13-17.07 - otwarte warsztaty fotograficzne – "Fotografowanie jest proste"
20-24.07 - otwarty plener plastyczny – "Szepty natury – echa miasta"
27-31.07 - otwarte warsztaty taneczne z udziałem zespołów z Bułgarii i Tajwanu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.