Facebook Google+ Twitter

Wakacyjny Przewodnik Autorów W24. Minifontanny we Wrocławiu

Zwiedzanie Wrocławia latem, kiedy żar się z nieba leje, może przyprawić o zawrót głowy największego miłośnika zabytków, muzeów i galerii. Co dopiero towarzyszące mu dzieci, które marzą o... zabawie nad wodą. Mam dla nich dobrą propozycję.

1 z 15 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Jadąc z centrum, w kierunku Biskupina, wysiadamy na przystanku ZOO lub następnym - Hala Stulecia. I już wiadomo, co tu spotkamy.Hala Stulecia właśnie przechodzi generalny lifting. Od zachodniej strony już zrobiło się całkiem elegancko. Fot. Janina Bieleń
Jadąc z centrum, w kierunku Biskupina, wysiadamy na przystanku ZOO lub następnym - Hala Stulecia. I już wiadomo, co tu spotkamy.
Hala Stulecia właśnie przechodzi generalny lifting. Od zachodniej strony już zrobiło się całkiem elegancko. Fot. Janina Bieleń

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Hala, lifting, iglica... Muszę przemyśleć. Byłem tam, ale lifting? Jesteśmy z iglicą równolatkami... Piękne wodotryski :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Janko! Wyśmienite zdjęcia, aż szkoda że mi czasu nie starczyło aby tam być.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo ładne zdjęcia i świetne podpisy. ;) /5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

W tym pełnym słońcu, chociaż już po 19-tej, żadnego komara nie spotkałam. Mam zamiar wybrać się wieczorem, żeby te kolorowe fontanny też uwiecznić, to zwrócę na ten problem uwagę. (Mnie komary nie ruszają, więc nie zwracam na nie uwagi ;) ). Pozdrawiam słonecznie, J.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 09.07.2010 09:28

Pięknie pokazałaś kolejny kawałek naszego miasta....ale nie zareklamowałaś komarów....wiernych towarzyszy wieczornych spacerów:)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.