Facebook Google+ Twitter

Wakacyjny romans – last minute!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-08-16 14:27

To ostatni dzwonek, aby oddać się szalonej wakacyjnej namiętności bez zobowiązań! Nic bowiem nie poprawia kobiecej urody bardziej niż dobry seks - niekoniecznie z mężem. Nie zwlekaj zatem i jeszcze dziś rozejrzyj się dokładnie.

Niniejszy tekst nie traktuje o konsekwencjach romansu dla stałego związku ani o leczeniu złamanego serca. Nie ma tu też miejsca na morały ani usprawiedliwianie wyrzutów sumienia. To krótka instrukcja dla odważnych kobiet (w związkach i wolnych), świadomych swojego ciała i pragnących dać mu wszystko, co najlepsze! Nie zastanawiaj się zatem nad tym co będzie, ciesz się chwilą i korzystaj, póki jeszcze możesz rozdawać karty. Nie bez powodu mówi się, że kobieta ma tylu kochanków, na ilu pozwala jej uroda. Dbaj więc o nią, dostarczając hormonów szczęścia płynących z wyrafinowanego seksu o jakim zawsze marzyłaś!

Po co Ci romans?

Odczuwasz duży apetyt erotyczny? Twoje wysokie libido sprawia, że bez przerwy myślisz o seksie? Przepracowujesz się lub masz za dużo wolnego czasu? Twój partner nie pobudza Cię dostatecznie? Masz ochotę na przygodę? Ktoś wywołuje u Ciebie niepohamowane napięcie seksualne? Każdy powód jest dobry, żeby nawiązać romans życia (lub sezonu). Nie doszukaj się tu żadnej filozofii. Zadbaj o swoje ciało i daj mu rozkosz. Natychmiast!

Korzyści płynące z uprawiania satysfakcjonującego seksu.
Seks jest najlepszym i najtańszym środkiem na wieczną młodość i szczęście! Piękna cera, wspaniale samopoczucie, satysfakcja z życia to tylko niektóre z korzyści płynących z uprawiania seksu. Znane są także kojące właściwości męskiego nasienia, ale o tym w oddzielnym artykule...

Pamiętaj o tym, kto jest na górze!
To Ty ustalasz reguły gry! Ty decydujesz o tym, kiedy i gdzie się spotkacie. Nie pozwól mężczyźnie poczuć się zbyt pewnie, tym będzie mógł się wykazać w łóżku. Jeśli ma ochotę poczuć władzę, niech płaci! Wszystkie inne kwestie są zależne tylko od Twojej dobrej woli.
(Ewa Wars)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.