Facebook Google+ Twitter

Wakacyjny wysyp koncertowych atrakcji

Jeszcze nie tak dawno, żeby posłuchać gwiazd światowego formatu i pobawić się na dobrze zorganizowanej imprezie, Polacy jeździli za granicę. Teraz to goście z zewnątrz przybywają do naszej ojczyzny, aby bawić się na koncertach muzyków znanych nie tylko w Polsce.

Heineken.pl / Fot. screenNie mamy wyrzutów sumienia, żeby wydać od kilkudziesięciu do kilkuset złotych, żeby pobawić się przy dźwiękach swoich ulubionych zespołów. A w tym roku jest w czym wybierać.

Jednak największy problem mają fani muzyki określanej mianem alternatywnej - jak grzyby po deszczu wyrastają coraz to ciekawsze propozycje rockowo-reggaeowe, ale i nie tylko.

Już na początku lipca po raz kolejny rozpocznie się bowiem Open'er Festival – bodajże największa tego typu impreza w Europie Środkowej.

Już w tydzień później o ból głowy (z powodu potrzeby wyboru) przyprawić może oferta skierowana do fanów muzyki rockowej – wybrać się na festiwal w Węgorzewie, czy też na koncert UK Subs – brytyjskiej legendy punk rocka, który będzie miał miejsce 12 lipca w Ustce.

Narzekać nie mogą także starsi wielbiciele muzyki - w lipcu i w sierpniu w Strzelinie koło Słupska zagości Festiwal Legendy Doliny Charlotty, na którym wystąpią m.in.: The Glitter Band, Midle of the Road, The Rubettes, Ray Wilson (ex wokalista Genesis) i Bonnie Tyler czy Electric Light Band (byli członkowie zespołu Electric Light Orchestra) oraz Ten Years After. Bardzo interesująco zapowiada się także Bielawa Reggae Dub Festiwal, na który zawita Stephen Marley z zespołem The Wailers.

To tylko wybrane propozycje, jakie czekają na miłośników muzyki. Nie należy zapominać o wielbicielach innych gatunków muzycznych, takich jak techno czy hip-hop. Na nich także czeka mnóstwo interesujących wydarzeń. W takiej sytuacji chyba niemożliwością jest stwierdzenie, że polska kultura (przynajmniej w okresie wakacyjnym) jest źródłem ludzkich cierpień. Pod warunkiem, że nie cierpi się z powodu rozterek typu „gdzie pojechać”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Bonnie Tyler !!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.