Facebook Google+ Twitter

Wakeboard Grand Prix: Światowa elita wakeboardu nad Zegrzem

W dniach 1-3 sierpnia 2014 r. nad Zalewem Zegrzyńskim odbędzie się drugi etap tegorocznych zawodów wakeboardu- Wakeboard Grand Prix (WakeGP) za motorówką.

 / Fot. Piotr HaltofWakeGP to największa tego typu impreza w Polsce, dzięki której fani sportów wodnych, ekstremalnych i nie tylko, będą mieli niepowtarzalną okazję by obejrzeć wyczyny gigantów wakeboardu światowej klasy. Nadzegrzańska Jachranka będzie gościć zatem zawodników, którzy będą walczyć nie tylko o prestiż, ale cenne nagrody i najwyższe stopnie na podium.

WakeGP to również wyjątkowa okazja, by podczas cyklu imprez poczuć fantastyczną atmosferę rywalizacji. Współzawodniczyć ze sobą będą wyłącznie najlepsi zawodnicy z krajów całego świata, którzy powalczą o trzy nagrody w wysokości 1500, 800 i 400 Euro w każdej edycji. Całości eventu dopełnią specjalnie w tym celu dostarczone, szybkie łodzie firmy Master Craft.

Organizatorzy eventu zadbali o to, by każdy, kto zdecyduje się na spędzenie wolnego czasu nad Zegrzem w ten weekend na pewno się nie nudził.

W piątek - pierwszego dnia imprezy, zaplanowane są treningi zawodników, a w sobotę i niedzielę zawody, podczas których zmierzą się ze sobą światowej sławy giganci wakeboardingu.

Sporty wodne cieszą się w Polsce coraz to większą popularnością i zainteresowaniem, stąd organizacja WakeGP staje się wydarzeniem, które ma pokazać piękno tej dyscypliny, a w połączeniu z wakacyjnym klimatem ma zachęcić do aktywnego wypoczynku.

Więcej informacji na: www.wakegp.com / https://www.facebook.com/WakeGPPoland

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.