Facebook Google+ Twitter

Waldemar Kuczyński jest toksyczny

Wypowiedzi publicysty Waldemara Kuczyńskiego coraz bardziej szokują. Meritum przesłania sięga dna.

Jestem chwilę po obejrzeniu audycji publicystycznej z udziałem Waldemara Kuczyńskiego. Człowiek ten należy do moich „ ulubieńców” i staram się nie analizować jego wypowiedzi, bo to tylko przyprawia mnie o ból głowy. Opisywałem już w tym serwisie moją krótką wymianę myśli z Kuczyńskim, ale o tym później dzisiaj o jego aktualnych popisach oratorskich i wytworach szarych komórek.

W audycji „ Tak jest...” Kuczyński wypowiedział kilka złotych myśli, które powodują rozstrój żołądka.

Omawiano tam kwestię raportów smoleńskich. Piszę raportów, bo okazało się, że NIK też tworzy swój raport, który bada sposoby przygotowania wizyt na najwyższym szczeblu od 2004 roku. Pan Kuczyński wyraził wątpliwość, czy NIK jest uprawniony do tego typu badań. Po tej opinii red. Maciej Knapik zauważył, że NIK jest niezależny od wszelkich instytucji i jej opinia będzie wolna od nacisków. Jak zareagował Kuczyński?

„ Panie redaktorze to że jakaś instytucja nie podlega rządowi, czy innej instytucji nie gwarantuje tego, że nie jest wrogo nastawiona do rządu...”

I właśnie Waldemar Kuczyński postanowił wspomóc wszystkich tych, którzy zarzucają upolitycznienie wymiaru sprawiedliwości i wszelkich służb mundurowych ekipie rządowej. Teraz nie można obronić stanowiska, że wkroczenie ABW do twórcy AntyKomr.pl nie było inspirowane przez ekipę rządową, a była to decyzja niezależnej prokuratury. Waldemar Kuczyński właśnie pogrzebał naiwną wiarę w niezależność jakiekolwiek instytucji w Polsce.

Nie omieszkał mój idol przedstawić swych oczekiwań wobec raportu komisji rządowej. Mówił coś o odpowiedziach na trzy pytania, które wyjaśnią wszystko.
1. Dlaczego lecieli mimo złych warunków pogodowych ?
2. Dlaczego nie zawrócili jeśli wiedzieli, że warunki się nie poprawiają ?
3. Dlaczego schodzili tak nisko mimo złych warunków pogodowych ?

Profesor Żukowski, który też był gościem tego programu zwrócił uwagę Kuczyńskiemu, że na dwa pytania już znamy odpowiedź. Na pierwsze, bo nie było komunikatu o złych warunkach pogodowych ( przyp autora ) i na drugie schodzili do stu metrów, czyli wysokości na której wykonuje się manewr odejścia na automatycznym przycisku. I co odrzekł nasz niezrównany autorytet. Po co tam schodzili ? Co grzybów szukali ? Jak wiemy z przecieków przycisk automatycznego odejścia nie był włączony, ale po co takie drwiny i krotochwile z tej tragedii ? Kuczyński chce udowodnić coś co założył od początku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

e
 • e
 • 25.07.2011 07:01

Dziś kolejny przeciek do Rzepy - pisałem ! i tak będzie do późnej jesieni , wówczas mają opublikować raport

Komentarz został ukrytyrozwiń
Oświecony
 • Oświecony
 • 24.07.2011 12:11

To po prostu patologia społeczna. I nie powinno się emocjonować z zachowań dewianta.

Komentarz został ukrytyrozwiń
re
 • re
 • 23.07.2011 23:27

Kuczyński jest przykładem człowieka,który w akcie bezradności, na durnoty PiS-u odpowiada podobnymi durnotami.Kuczyński dawno już przekroczył swoją granicę odporności na ludzką głupotę,cwaniactwo i zwyczajne,pospolite chamstwo.Jak to mówią:"diabła można zwalczyć tylko szatanem".
Trafił swój na swego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
 • e
 • 23.07.2011 22:09

dodam jeszcze ,że znakomita większość tu piszących " ze znaczkami , tytułami" to zwolennicy partii jedynie słusznej [PiS] CZY DLATEGO SIĘ LOGUJĄ aby wylewać pomyje na przeciwników politycznych ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
 • e
 • 23.07.2011 22:03

Cezary Gmyz - Rzeczpospolita NIK jest ostatnim bastionem PiS-u .Nawet tak pisowski dziennikarz wypowiada takie słowa. Kuczyński mówi prawdę a prawda jest gorzka .NIK przez 4 lata badał instytucje nośne politycznie dla celów PiS. Wyniki i plotki przekazuje Rzepie [przecieki też] DLACZEGO ? NIK zawsze był a polityczny PiS to zmienił i miesza.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roman Kożminski
 • Roman Kożminski
 • 23.07.2011 10:49

Pan Kuczyński jest opętany nienawiścią ,to typowy idiota rodem z Uni Wolności,który obecnie wspiera chorobliwie PO.
Chroń nas Panie Boże przed takimi idiotami :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.