Facebook Google+ Twitter

Waldemar Pawlak na balu w wiedeńskiej operze

W tłusty czwartek wicepremier Pawlak, miał przybyć na konsultacje u prezydenta w sprawie terminu i czasu trwania wyborów parlamentarnych. Zamiast tego wybrał się... nie, nie na pączki, co można by jeszcze usprawiedliwić. Na bal w Operze Wiedeńskiej.

Solista Manuel Legris i tancerze baletu Wiener Staatsoper podczas otwarcia balu. / Fot. EPA/HERBERT NEUBAUERWicepremier Pawlak na zastępstwo do prezydenta wysłał wicemarszałek Sejmu Ewę Kierzkowską. Żałuję tylko, że ja nie mogłem w czasach szkolnych wysyłać swoich kolegów na zastępstwo podczas egzaminów. I muszę szczerze przyznać, że gdy zobaczyłem, w jakim towarzystwie porusza się nasz wicepremier, to pozazdrościłem. Wśród gości byli m.in. 18-letnia Ruby, która miała brać udział w słynnych erotycznych imprezach u włoskiego premiera Silvio Berlusconiego. Zanotowano także obecność przedstawicieli austriackiego rządu, magnatów finansowych i arystokracji.

W rozmowie z dziennikarzem TVN24 Waldemar Pawlak przekonywał, iż na takim balu politycy w ogóle nie tańczą, ponieważ są zbyt zajęci rozmowami. O tym, że prezes PSL lubi porozmawiać to wszyscy wiemy, a do tego konwersacje z nim są zawsze intrygujące, a każdego słowa wicepremiera słucha się z największą atencją. Więc można śmiało postawić tezę, że nasz polski polityk był duszą towarzystwa na jednym z najważniejszych balów świata.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.