Facebook Google+ Twitter

Waldemar Pawlak przekaże swoją pensję powodzianom. Przegrał zakład

Waldemar Pawlak przegrał zakład z dziennikarką TVN24. Musi przekazać powodzianom około 20 tysięcy złotych.

 / Fot. http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Waldemar_Pawlak_candidate_2010_D_crop.jpgMinister gospodarki przed pierwszą turą wyborów nie wierzył w sondaże, które zapowiadały niskie poparcie dla niego. - Niech pani tylko wymyśli, o co możemy się założyć i przybijamy piątkę. Niech pani postawi coś na waszą sondażownię - mówił do dziennikarki TVN24 Kamili Biedrzyckiej. - Załóżmy się o jednomiesięczne wynagrodzenie, moje i Pani. Przeznaczymy je na jakiś szlachetny cel.

Po ogłoszeniu wyników wiceminister przyznał się do swojego rozczarowania. - Wyniki nie są satysfakcjonujące, spodziewałem się lepszych. Niezależnie od tego, że dziennikarze nie przyjęli propozycji zakładu (o pieniądze - przyp.TVN), to słowo droższe pieniędzy i konsekwentnie przekażę swoje dwa wynagrodzenia za maj i czerwiec na powodzian - mówił Waldemar Pawlak po wyborach.

Waldemar Pawlak dotrzymał słowa i na konferencji prasowej poinformował, że wpłaci swoją dwukrotną pensję na konto na rzecz powodzian.

Miesięczne wynagrodzenie ministra wynosi około 9 tysięcy netto.

Źródło:
gazeta.pl
tvn24

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Musze tutaj dodać że wcześniej mówiłem na "W24" o zmierzchu PSL, poczynając od roku 2012 w dużej mierze dzięki sztuczce z Lepperem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chciałbym to mieć udokumentowane na "W24". Byłby to pierwszy polityk co dotrzymuje słowa! No i wpis do Rekordu Guinessa!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.