Facebook Google+ Twitter

Walentynki i bal karnawałowy w legionowskiej szkole

14 lutego 2012 roku w Powiatowym Zespole Szkół i Placówek na ul. Jagiellońskiej 69 w Legionowie, odbył się zorganizowany przez samorząd uczniowski bal walentynkowo-karnawałowy.

Przedszkolaki z Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Ul Jagiellońska 69 Legionowo na balu. / Fot. Jerzy JastrzębskiDzień św. Walentego to prawdziwa okazja do wyrażenia osobom bliskim i lubianym swoich uczuć. Bal to idealne miejsce i czas ażeby uczynić to w sposób uroczysty. Społeczność szkolna sprawiła, że szkolne korytarze zmieniły swój wygląd, a dominującymi elementami scenografii stały się duże czerwone serca od dawna symbolizujące miłość, przyjaźń i szacunek.

Połączenie obchodów dnia świętego Walentego z trwającym karnawałem
ubogaciło wystrój sali i dało uczestnikom wiele nowych możliwości
do przebrania się w stroje z różnych epok, wcielenia się w ulubionych Na sali pojawiły się różne bajkowe postaci. / Fot. Jerzy Jastrzębskibohaterów filmowych czy też komiksowych. Tak więc na parkiecie zgodnie bawili się bohaterowie bajek i filmów dziecięcych i młodzieżowych. Uczestnikom balu i ich rodzinom nigdy nie brakuje pomysłu, aby pozytywnie zaskoczyć pozostałych.

W organizacji balu aktywnie wzięły udział wszystkie sekcje samorządu uczniowskiego, które zaangażowały się do jego sprawnego przygotowania
społeczność szkolną kolegów, nauczycieli i rodziców. Poszczególne sekcje samorządu uczniowskiego przygotowały dekoracje sali i muzykę. Inni
Najwiecej radości przynosi wspólna zabawa. / Fot. Jerzy Jastrzębskiuczniowie wspólnie z opiekunami opracowali wiele zabaw i konkursów. Największe emocje wzbudziły wybory najciekawiej przebranych postaci, najlepiej bawiących się uczestników czy też wybór królowej i króla balu. Każdy konkurs był możliwością zdobycia nowych nagród ufundowanych przez sponsorów. W przerwie podano słodki poczęstunek, w celu uzupełnienia straconej w trakcie szalonych tańców energii.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.