Facebook Google+ Twitter

Walentynki na wesoło: Formacja Chatelet vs Kabaret Nowaki

Występ dwóch popularnych kabaretów Formacja Chatelet i Kabaret Nowaki to jedna z propozycji spędzenia walentynek w Łodzi. Rywalizacja na skecze odbędzie się w sali Filharmonii Łódzkiej od godz 19.

Walentynki na wesoło - Formacja Chatelet vs Kabaret Nowaki / Fot. mat. organizatoraW święto zakochanych, 14 lutego w sali Filharmonii Łódzkiej przy ul. Narutowicza 20/22, zakochanym zaprezentuje się krakowska Formacja Chatelet i Kabaret Nowaki z Zielonej Góry.

Formacja Chatelet


Kabaret istnieje od 1996 roku. Są laureatami wielu nagród m.in. na przeglądzie kabaretów PaKA: Grand Prix w 1997 roku, I Nagroda oraz Nagroda Publiczności w 1998 roku, I Nagroda na XIX Lidzbarskiej Biesiadzie Humoru i Satyry w 1998 roku. Obecni członkowie to Adam Małczyk, Michał Pałubski, Askaniusz Petynka. Na ich stronie internetowej możemy przeczytać, że Formacja Chatelet to "niepoprawni optymiści i wieczni buntownicy - ciągle wierzą, że poprzez kabaret zmienią świat i odkryją u ludzi nowe kontynenty świadomości. Najwięcej przyjemności sprawia im dawanie przyjemności [cokolwiek to znaczy]." Warto zaczerpnąć od nich tą przyjemność w Łodzi podczas walentynkowego wieczoru.

Kabaret Nowaki


W ubiegłym roku obchodzili 5-lecie istnienia i działalności. Przed powstaniem kabaretu jego członkowie pracowali w innych formacjach kabaretowych (Babeczki z Rodzynkiem i Profil). W swoim dorobku mają m.in. I miejsce na przeglądzie kabaretów PaKA 2009, Nagrodę Publiczności na XXX Jubileuszowych Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry 2009 czy I miejsce na Festiwalu w Opolu 2011 "KABARET OFF, czyli kabaretowe (O)polskie gwiazdy jutra".

Obecnie w kabarecie "Nowaki" występują: Adrianna Borek, Tomasz Marciniak oraz Kamil Piróg. Ten skład potrafi zarazić dobrą zabawą najbardziej ponurego widza.

Nie od dziś wiadomo, że zarówno kobiety, jak i mężczyźni cenią poczucie humoru u partnera. Jak twierdzi badacz Eric Bressler z Westfield State College (stan Massachusetts) "Kobiety doceniają w mężczyznach dowcip, natomiast mężczyźni lubią raczej te kobiety, które śmieją się z ich dowcipów".

Walentynki to coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. Uczucia i poczucie humoru zawsze idą w parze! Panowie, może warto zabrać w tym dniu swoją kobietę na występ kabaretowy i zobaczyć na jej twarzy uśmiech? Artyści gwarantują znakomitą zabawę.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.