Facebook Google+ Twitter

Walentynki w kinie

Walentynki to dobry czas na chwilowe oderwanie się od rzeczywistości. Jak się okazuje – nie dla wszystkich. Właściciele polskich kin myślą bardzo trzeźwo. Muszą przekonać zakochanych, że ten wieczór warto spędzić właśnie u nich.

Większość kin wybrała konwencjonalne wyjście z sytuacji, proponując swoim klientom udział w maratonach filmowych. Wśród sztandarowych pozycji na tę noc królują nowości: „Rozmowy nocą”, „Smak miłości” i „PS. Kocham Cię”. Przekorni mogą obejrzeć film o intrygującym tytule „Miłość i inne nieszczęścia” lub czeską komedię „Mężczyzna idealny”. Nie brakuje projekcji dla miłośników nieco mocniejszych wrażeń. I nic dziwnego – oglądając „Jestem legendą” można łatwo znaleźć pretekst do złapania ukochanego za rękę.

Bilety w dniu świętego Walentego można nabyć w większości przypadków po promocyjnych cenach. Ale i od tej reguły są wyjątki. Część kin, zainspirowana datą, serwuje zakochanym wejściówki po... 14 zł. Cena obejmuje przeważnie nie tylko seans filmowy, ale i liczne atrakcje. Między pokazami urządzane są loterie z nagrodami. Do wygrania są m.in. kosmetyki, książki czy zaproszenia na romantyczne kolacje, w czasie których serwowana jest np. pizza w kształcie serca.

A co proponują zakochanym największe polskie sieci kinowe? Multikino postawiło na tradycyjny maraton filmowy, który rozciągnęło na cały weekend. Oczywiście nie bez dodatkowych, aczkolwiek konwencjonalnych, atrakcji jak choćby wspomniane już loterie. W sieci Helios walentynki trwają również do 17 lutego. W tym czasie zainteresowani mogą skorzystać z porad stylistów fryzur, obejrzeć pokaz makijażu lub zrobić sobie romantyczne zdjęcie. Do każdego biletu dodawane są świąteczne kartki.

Na ciekawy pomysł wpadło Cinema City. Od 1 lutego trwał konkurs na laurkę walentynkową, zapisaną w formacie „jpg”. Specjalna komisja wyłoniła laureatów, których projekty będą widniały na plakatach i ekranach kin 14 lutego. Wszystkie inne graficzne wyznania będą wyświetlane losowo na specjalnych plazmach w kasach i holach. Jeśli więc ukochany/a z tajemniczym uśmiechem zaprosi Cię jutro do kina – nie odmawiaj!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

+ za chwilę wybieram się do kina :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.