Facebook Google+ Twitter

Walentynki w kinie! Biała jak mleko, czerwona jak krew

Historia romantyczna przeżywana przez nastolatka. Wielkie trudy i wielkie owoce młodzieńczej miłości. Film, który daje do myślenia i pobudza do walki o najważniejsze w naszym życiu wartości. Film o młodzieży, ale nie tylko dla młodzieży.

Film dedykowany tym wszystkim, którzy wierzą, że miłość góry przenosi. Leo ma 16 lat i jest zakochany w piłce nożnej i ognistorudych włosach Beatrice, dziewczyny jego marzeń. Wkrótce Leo dowiaduje się, że dziewczyna jest chora na białaczkę. Wobec jej cierpienia nasz bohater zaczyna dojrzewać i dokonywać swoich wyborów na oczach tych, którzy są obok niego i go wspierają: koledzy, rodzice, wychowawca.

Ambicją reżysera filmu „Biała jak mleko, czerwona jak krew” była chęć uchwycenia bohaterów takimi, jacy są naprawdę. Film niezwykle wyraźnie pokazuje świat młodzieży, ich wyborów, silnych emocji, które targają młodym człowiekiem, zwłaszcza wtedy, gdy w jego życiu dochodzi do sytuacji, w których podejmuje najważniejsze z życiowych decyzji. Gdy przychodzi mu się zmierzyć z cierpieniem i wizją śmierci kochanej osoby.
Obraz uświadamia także jak dużym wyzwaniem dla rodziców jest towarzyszenie młodemu człowiekowi i okazywanie mu zrozumienia w sytuacji, w której on doświadcza burzliwych emocji związanych z wchodzeniem w dorosłość, a co za tym idzie, uczeniem się odpowiedzialności.

Walentynki w kinie! / Fot. materiały prasowe Historia wzrusza i daje do myślenia. To świetna propozycja dla tych, którzy chcą spędzić czas na dobrym i ambitnym kinie. Dzisiejsze kino oferuje najczęściej filmy typowo komercyjne, pełne sensacji i przemocy. Jako zespół tworzący firmę KONDRAT-MEDIA chcemy trafiać do widzów w zupełnie inny sposób, zachęcając ich do oglądania filmów wartościowych. „Biała jak mleko, czerwona jak krew” wejdzie do stałego repertuaru kinowego w połowie marca, ale już dziś zapraszamy na pokazy przedpremierowe, które ruszają w Polsce od 13 lutego, lista kin grających film znajduje się na stronie www.kondrat-media.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.