Facebook Google+ Twitter

Walentynkowy wieczór na pokładzie "Boeing, Boeing"

Olbrzymia dawka humoru, gagi sytuacyjne, podteksty seksualne - to wszystko będzie można odnaleźć w przedstawieniu "Boeing Boeing" 14 lutego w łódzkim Teatrze im. Jaracza o godz. 20:30.

Plakat / Fot. mat. organizatora„Boeing Boeing” to komedia sytuacyjna, której autorem jest francuski dramaturg Marca Camolettiego. W 2008 roku otrzymała prestiżową nagrodę Tony Awards, będącą odpowiednikiem filmowych nagród Akademii Filmowej, muzycznych nagród Grammy i telewizyjnych nagród Emmy, w świecie teatru. Powstała również wersja filmowa sztuki z Tonym Curtisem i Jerrym Lewisem.
Dominika Figurska i Szymon Bobrowski / Fot. Ola Grochowska„Boeing Boeing” to historia Maksa (Szymon Bobrowski), którego życie uczuciowe i erotyczne jest uzależnione od międzynarodowego rozkładu lotów. Maks ma aż trzy narzeczone - stewardessy różnych linii(Amerykanka - Olga Bołądź, Polka - Dominika Figurska i Niemka - Magdalena Boczarska). Twierdzi, że wszystkie bardzo kocha i z żadnej nie potrafi zrezygnować. Dzięki dobrej organizacji i pomocy służącej Nadii (Cezary Kosiński), która potrafi szybko przygotować mieszkanie na przyjazd kolejnej narzeczonej, Maksowi za każdym razem udawało się skoordynować wizyty kolejnych narzeczonych, zawsze... aż do pewnego dnia.

Z powodu drobnych zmian w ruchu lotniczym, wszystkie oblubienice Maksa zjawiają się w jego mieszkaniu i dowiadują o swoim istnieniu. Jak zareagują narzeczone dowiadując się o swoich konkurentkach? Co zrobi przyjaciel Maksa - Paweł (Łukasz Simlat) aby pomóc wybrnąć Maksowi z opresji? To trzeba zobaczyć najlepiej w towarzystwie swojego partnera, bo sztuka idealnie nadaje się na walentynkową randkę.

Bilety w cenie: 95 i 125 zł do nabycia w Kasie Teatru im. S.Jaracza tel. (042) 662 33 33,
CIK, ul. Piotrkowska 102a, tel. (042) 633 92 21, Strefa Biletów, ul. Piotrkowska 59, tel (042) 632 02 80, serwisie internetowym www.biletyna.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.