Facebook Google+ Twitter

Wałęsa: koncert Madonny to satanistyczna prowokacja

Satanistyczną prowokacją nazywa koncert Madonny w Polsce były prezydent Lech Wałęsa.

Lech Wałęsa / Fot. PAPByły prezydent Lech Wałęsa od początkubył przeciwny koncertowi Madonny organizowanym w dniu 15 sierpnia, święta Najświętszej Maryji Panny. Swój sprzeciw wyraził także zagranicą, udzielając wywiadu dziennikowi "The Times".

- To jest satanistyczna prowokacja- grzmi Lech Wałęsa. Były lider "Solidarności" podkreśla, że jest człowiekiem wierzącym, dlatego prosi, żeby tego rodzaju wydarzenia nie odbywały się w ważne dla chrześcijaństwa święta.

Czy wystąpi?


Koncert Madonny teoretycznie nadal stoi pod znakiem zapytania. Live Nation, organizator występu, dopiero dziś przekazał straży pożarnej odpowiednie dokumenty dotyczące ewentualnej ewakuacji podczas imprezy. Jeśli nie zostanie wydana pozytywna decyzja do piątku, stołeczny ratusz nie wyda zgody na organizację widowiska. Teoretycznie więc, przeciwnicy występu Madonny, mogą mieć jeszcze nadzieje, że koncert nie dojdzie do skutku. W praktyce, pozytywna decyzja straży prawdopodobnie jest tylko czystą formalnością.

To będzie pierwszy występ Madonny w Polsce. Koncert odbędzie się na wojskowym lotnisku na Bemowie. Nie wszyscy się z tego powodu cieszą. Część środowisk katolickich jest przeciw, temu aby Madonna śpiewała w jedno z najważniejszych dla nich dni - święto Najświętszej Maryji Panny. Uważają oni także, że wystepy artystki są obraźliwe i antychrześcijańskie.

Źródło: Timesonline, Dziennik

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Były prezydent znowu próbuje zaistnieć w mediach ale nieudolność jego doradców nadal skutecznie blokuje te poczynania.
Wszystkie takie sprzeciwy nie tylko Wałęsy to oznaka braku tolerancji i narzucanie własnych poglądów innym. Ciekawe jakby teoretycznie wyglądała sytuacja Madonny gdyby złożyła wniosek o obywatelstwo Polskie ? Wałęsa musi wreszcie zrozumieć że jego czas już minął i trzeba odejść do politycznego cienia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.