Facebook Google+ Twitter

Wałęsa o Macierewiczu: "Na pewno wykończy Kaczyńskiego"

Były prezydent Polski Lech Wałęsa, zapytany o awans Antoniego Macierewicza na stanowisko wiceprezesa PiS, stwierdził, że "on na pewno wykończy Jarosława Kaczyńskiego".

Lech Wałęsa / Fot. By Olivier Ezratty [CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia CommonsJak informuje Onet.pl, w rozmowie z TVN24 były prezydent Lech Kaczyński stwierdził, że "wykończenie" Jarosława Kaczyńskiego może zająć Macierewiczowi trochę czasu, ale na pewno to nastąpi. Według Wałęsy Jarosław Kaczyński stracił orientację. "Tak daleko napolitykował, że trudno powiedzieć, gdzie jest i dokąd to wszystko zmierza" - tłumaczy.

Według Lecha Wałęsy Jarosław Kaczyński zdaje sobie sprawę z tego, że może stracić władzę i chce temu zapobiec, przybliżając do siebie największego rywala - Antoniego Macierewicza. Według byłego prezydenta nie uda mu się jednak oddalić niebezpieczeństwa w ten sposób. "Wyjdzie inaczej, ale to nie ja to organizuje, więc niech chłopcy bawią się polityką" - komentuje Wałęsa.

Lech Wałęsa został również zapytany o rekonstrukcję rządu Donalda Tuska. Były prezydent stwierdził, że "zderzaki" trzeba co jakiś czas wymieniać, bo "źle wyglądają". "Zderzaki są dobre, ale się męczą" - tłumaczy Wałęsa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.