Facebook Google+ Twitter

Wałęsa o manifestacjach PiS: "Nie pozwólmy podpalić Polski"

Lech Wałęsa w specjalnym oświadczeniu napisał, że polska demokracja jest w kryzysie i zaapelował o przygotowanie odpowiednich sił porządkowych, które zaprowadzą w kraju spokój.

Sonda

Czy obawy Lecha Wałęsy są słuszne?

 / Fot. Grzegorz Mehring/PolskapresseWałęsa jest kolejną osobą, która straszy Polaków wojną domową. Przypomnijmy, że ostatnio prof. Smolar mówił o pełzającym rokoszu. Tadeusz Mazowiecki w dniu swoich urodzin zaś o trwającym puczu.

Z kolei prof. Markowski oraz inni czołowi komentatorzy Gazety Wyborczej i Radia TOK FM sugerowali, że Jarosław Kaczyński może doprowadzić do rozlewu krwi. W podobnym tonie mówi Lech Wałęsa: Apeluję do Prezydenta, Premiera i innych osób i struktur demokratycznego państwa, o przygotowanie stosownych sił porządkowych i gotowość do konkretnej i zgodnej z prawem odpowiedzi na te działania, które dziś mogą prowadzić nawet do fizycznej konfrontacji - czytamy na dziennik.pl.

Mariusz Błaszczak, komentując słowa Wałęsy, powiedział, że to smutne, co były prezydent mówi.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (137):

Sortuj komentarze:

WALESA-ZDRAJCA PLOLSKI
  • WALESA-ZDRAJCA PLOLSKI
  • 06.05.2012 18:59

miales chamie zloty sznor ostal ci sie ino sznor// WALESA TO ZBRODNIARZ NAJWIEKSZY JAKIEGO POLSKA MIALA KIEDY KOLWIEK TO OCHYDNE ZYDZISKO JUZ POWINNO BYC UCISZONE NA AMENT// BOLEK TO ZDRAJCA NARODU POLSKIEGO I AGENT SOWIECKI!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
WALESA SB BOLEK
  • WALESA SB BOLEK
  • 06.05.2012 18:55

dlaczego temu zdrajcy zydowskiemu i mordercy nie zamkna na zawsze polacy ochydnej mordy zdradzieckiej //ten zdrajca wydal polecenie zamordowania sp.ks. popieluszki to jest potworny zbrodniarz zydowski //smierc walesie i to juz natychmiast /////////

Komentarz został ukrytyrozwiń
gosc
  • gosc
  • 06.05.2012 16:30

Ta spasla swinia BOLEK ma czelnosc sie odzywac, niech idzie do swojego szefa i siedzi przy lozku to GW znowu mu zrobi pare zdjec na pamiatke i przestroge dla polakow

Komentarz został ukrytyrozwiń
Patriota
  • Patriota
  • 24.04.2012 21:29

Assa twierdzi,że "ELYTY" (jak pisze) boją się gniewu ludu. Ten lud to pewnie nieudacznicy z PIS-u. Straszy Argentyną i Islandią. No, gdy PIS dorwie się do władzy to mamy to jak w banku!!! Potrzebny jest tylko przywódca - i tu pewnie by sprawdził się prezes PIS-u!!! Ogarnia mnie pusty śmiech i przerażenie!!!

Eugeniusz przewidujący - co, ciężko było ukończyć te kilka klas Szkoły Podstawowej i teraz nazwiska piszemy z małej litery. W jednym zdaniu - całkowitego bełkotu - kilka błędów! I taki niedouczony, chce ubliżać innym, mądrzejszym od niego!

Komentarz został ukrytyrozwiń
eugeniusz przewidujący
  • eugeniusz przewidujący
  • 24.04.2012 17:26

wałesie całkowicie odbiło . Lubi "bolkowe" teorie absurdu. Jak każdy bolek/

Komentarz został ukrytyrozwiń
ASSA
  • ASSA
  • 23.04.2012 22:23

WIDAĆ ŻE "ELYTY" zaczęły się bać gniewu LUDU ,a maja czego ,mają dużo do stracenia,PRZY DALSZEJ DEPRECJACJI ZYCIA POLAKÓW ---może dojść do takiej sytuacji jak w Islandii lub Argentynie.OSTATNI CHYBA CZAS NA ZMIANĘ RZĄDU -DLA USPOKOJENIA NASTROJÓW--polaryzacja następuje lawinowo może wymknąć się z kontroli-- potrzebny jest tylko przywódca i ISKRA --A Z DRUGIEJ STRONY DZIAŁANIA POLICYJNE -----KONFLIKT MUROWANY A MOŻE I ROZLEW KRWI

Komentarz został ukrytyrozwiń
Patriota
  • Patriota
  • 23.04.2012 20:07

Prezydent Lech Wałęsa, zbyt późno wywalił ze swojej kancelarii Kaczyńskich, na zbite pyski. Powinien zrobić to o wiele szybciej. Nawąchali się władzy i teraz tej władzy Jarkowi szkoda, więc oblepia wszystkich błotem!

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 23.04.2012 17:17

polska już sie pali od dłuższego czasu ..bo polacy uciekają z kraju i jadą za chlebem!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
nac
  • nac
  • 23.04.2012 17:06

lejbo khone ty lepiej idź na wódke z kiszczkowcem

Komentarz został ukrytyrozwiń
modliszka
  • modliszka
  • 23.04.2012 16:38

Pan p.Wałęsa miał już swoje 5 minut!Trzeba było je wykorzystac aby o panu Polacy brzydko nie mówili.A obietnic należy dotrzymywać!