Facebook Google+ Twitter

Wałęsa o Marcie Kaczyńskiej: Obawiam się, że jej wartość jest niewielka

Według Lecha Wałęsy Marta Kaczyńska nie ma prawdopodobnie żadnych talentów, ponieważ pochodzi z rodziny braci Kaczyńskich.

 / Fot. PAP/Andrzej GrygielCzy Marta Kaczyńska może być utalentowaną osobą?

Według Lecha Wałęsa jest to mało prawdopodobne, ponieważ wychowywała się w otoczeniu braci Kaczyńskich. "Nie znam jej, nie wiem czy ma ukryte talenty. Ale jeżeli wychowywała się w pobliżu tamtych dwóch, to obawiam się, że jej wartość jest niewielka" - powiedział w rozmowie z portalem wp.pl.

W ocenie Wałęsy bracia Kaczyńscy byli tchórzami i to jemu zawdzięczają swoje kariery. "Żyją świadkowie i wiedzą, że z litości go tu i ówdzie brałem. Obaj byli tchórzliwi strasznie, jak już było bezpieczniej to odwagi nabierali. Dwóch się ubezpieczało, więc im się udawało" - tłumaczy.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (27):

Sortuj komentarze:

janusz wysocki
  • janusz wysocki
  • 26.09.2012 09:44

i to jest okropne jak mozna tak mówic, to go kompromituje, przeciez nie istniałby bez swojego zastępcy a viceszefem był Kaczynski , który jemu nic nie zawdzięczał poniewaz był wybrany przez delegatow a co robił z Walentynowicz ządał zabrania jej emerytury CO TO ZA CZŁOWIEK!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
BOM BOM
  • BOM BOM
  • 26.09.2012 07:08

jadwiga Dzisiaj 05:43 Pani Jadwigo Kowalczyk wcześnie Pani wstaje i piąteczki Mosiczukowi rozdaje , hahaha

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marki Mark
  • Marki Mark
  • 26.09.2012 07:06

Według Danuty Wałęsy jej mąż to aniołem nie jest ...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marychna z Opola
  • Marychna z Opola
  • 26.09.2012 07:03

@ myNaród Wczoraj 20:01 , Ty jak coś walniesz to aż serce się śmieje , po prostu prawda i tyle

mimo ,że nie masz tutaj swych zwolenników w swym pisaniu lubię Twoje komentarze, rzeczowe i na miejscu , pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tobi
  • Tobi
  • 26.09.2012 01:46

Przypomnę, że talenty rozdaje Bóg, a nie pan Wałęsa.

Pani Kaczyńska może się poszczycić tym, ze bracia Kaczyńscy mieli talent i dlatego jako dzieci zagrali w filmie i zagrali bardzo dobrze. (Czy pan Wałęsa może się czymś podobnym poszczycić?) Talenty najczęściej dziedziczy się, jednak może ktoś w sobie odkryć inny, niż po rodzicach dany. Każdy człowiek posiada więcej niż jeden talent. Pan Wałęsa nie wie jeszcze, ze talent to coś innego aniżeli wychowanie. Przez wychowanie człowiek nie włoży talentu drugiemu człowieczkowi. Czy pan Wałęsa jest z wychowania politykiem?

Pan Wałęsa chwali się, ze się ulitował nad panem Kaczyńskim. Czy pan Kaczyński potrzebował i oczekiwał litości pana Wałęsy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

antek Dzisiaj 18:31
"a jakim prawem ktoś ocenia inne osoby?
Do Pana Grzegorz Wink:
i w drugą stronę - pochodzenie z tej czy innej rodziny nie oznacza braku talentu, czy umiejętności (jak spekuluje pan Wałęsa. Ale co najmniej rozumiem, co chciał powiedzieć, bo nie zawsze mam to szczęście:)"

- A w trzecią stronę, to niezależnie od pochodzenia pana Wałęsy mówienie w ten sposób o kimkolwiek zawsze będzie co najmniej nietaktem. Jak nie po prostu brakiem kultury...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Nowak
  • Jan Nowak
  • 25.09.2012 22:29

ostatnie kilka wyborów wałęsa szedł z wynikiem 1- 1.5%.
próg 1,5% jest dla niego nieprzekraczalny.
1,6% to marzenie

to liczna rodzina + paru świadomych przygłupów i do tego nieświadome pomyłki.

Komentarz został ukrytyrozwiń
fujara
  • fujara
  • 25.09.2012 22:01

walesa ma jak zawsze prawde.sprawdzil sie w obalaniu komunizmu.nieudacznicy tchorzliwie obserwowali rozwoj sytuacji a jak sie wyjasnilo bezwstydnie zaczeli sobie przypisywac zaslugi.narod polski i caly swiat ocenil heroiczna i w tych czasach niebezpieczna dzialalnosc walesy i przyznal mu nagrode nobla.o walesie beda sie uczyc dalsze pokolenia jako o bohaterze narodowym a o nieudacznikach ani mru mru.

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 25.09.2012 21:07

Nasi mówią Waszym
"zejdźcie już z tej sceny. dość obciachu"

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 25.09.2012 20:01

już Mickiewicz pisał
"głupi niedźwiedziu, gdybyś w mateczniku siedział ...."
ponadto w wielu językach znane jest powiedzenie:
"gadanie jest srebrem, milczenie jest złotem"

okazuje się, że "nasz bohater narodowy"
pierwszego nie czytał bo i po co,
drugie, nawet gdy słyszał, nie rozumie.

swego czasu Churchill mówił o Polakach
"Naród wspaniały, lecz rządzony przez najpodlejszych z podłych"
tak jakby przewidział rządy PO.
Gdyby jeszcze przewidział wałęsę pewnie jego zdanie brzmiałoby:

"Naród wspaniały, lecz rządzony przez najpodlejszych z podłych i najgłupszych z głupich"

JAKIEŻ TO PRAWDZIWE, JAKIEŻ PROROCZE