Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

45536 miejsce

Wałęsa o politykach: Palikot odpowiedzią na Rydzyka, "paranoicy" z PiS

W rozmowie z Onet.pl, były prezydent RP skomentował nowy układ sił politycznych po wyborach. Wałęsa stwierdził, że jest przeciwko działaniom Palikota, zmierzającym do usunięcia krzyża z sali sejmowej.

 / Fot. MEDEF/CC BY-SA 2.0Trzeci wynik Palikota w ostatnich wyborach jest dla Lecha Wałęsy odpowiedzią na zachowanie o. Tadeusza Rydzyka. Tego ostatniego nazywa "problemem z Torunia". Póki Kościół go "nie rozwiąże", poparcie dla Palikota będzie rosło. Politykowi z Biłgoraja nie wróży szans na prezydenturę, według Wałęsy jego partię tworzą "ludzie niezadowoleni ze wszystkiego".

W ostatnich wyborach, Polacy wybierając Platformę Obywatelską zdecydowali się na "mniejsze zło". Tuska nazywa bardzo zdolnym i inteligentnym politykiem.

Za ostatnie słowa o Angeli Merkel Jarosław Kaczyński "powinien mieć kryminał". Wałęsa dodaje także, że szef PiS-u "powinien być sądzony. Za taki sposób, w jaki on te sprawy stawiał".

Laureat Pokojowej Nagrody Nobla uważa, że dopóki prezesem PiS pozostaje Jarosław Kaczyński, partia będzie konsekwentnie przegrywać. Lekarstwem miały by być zmiany personalne, m.in. odsunięcie "paranoików i ludzi niepoważnych".

Były prezydent jest zdania, że Jarosław Kaczyński i Zbigniew Ziobro powinni zostać postawieni przed Trybunałem Stanu. "Są problemy z dowodami. Może się znajdą" - dodał Wałęsa.

Źródło:
onet.pl


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (31):

Sortuj komentarze:

Jas Fasola
  • Jas Fasola
  • 20.10.2011 21:30

Walesa puscil robotnikow w skarpetkach!

Komentarz został ukrytyrozwiń
mały bolek
  • mały bolek
  • 20.10.2011 00:10

a gdzie moje obiecane 1000000000 zł gnoju ???

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
  • olek kan
  • 19.10.2011 19:34

Kozminski dzisiaj17:52.IPN produkowal kwity.A to ciekawa rewelacja.I co? Prokuratora nie sciga tego.Przeciez to przestepstwo przeciw dokumentom.Czlowieku zanim zaczniesz pisac bzdury zastanow sie choc przez chwile.IPN od 4 lat jest pod takim ostrzalem ze choc by byl cien nieorawidlowosci PO by to wywlekla a GW i TVN odpowiednio rozdmuchaly.

Komentarz został ukrytyrozwiń
@ Koźmiński
  • @ Koźmiński
  • 19.10.2011 17:52

Przecież pan wie ,że IPN [ POD WODZĄ ŚP KURTYKI ] produkował kwity na przeciwników politycznych . Jarek jako zbawca miał być jeden .....

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 19.10.2011 17:45

@ Panie Kossakowski było też 3 miliony mieszkań ! Można kogoś nienawidzić ale pana tekst świadczy o panu. Gdyby nie Wałęsa nie klikał by pan co chce .Jest pan zbyt młody aby tak określać Noblistę. Mam pytanie , a co pan zrobił dla Polski ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ewa M.
  • Ewa M.
  • 19.10.2011 15:50

Dziwię się Panu Wałęsie,paraduje z obrazkiem Matki Boskiej a uwielbia niszczyć bliżniego.Czy wiara nakazuje mu tak postępować a może ma przyzwolenie bo czuje się "Boski" jest żałosny!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Aldona
  • Aldona
  • 19.10.2011 14:47

Każdy ma prawo błądzić, ale nikt nie powinien trwać w błędzie, tak jak robi to ten nieuk z Gdańska, a ci którzy go tak uparcie nagłaśniają są jeszcze bardziej nikczemni niż dziesięciu jemu podobnych. Przecięż to ten nieuk już od ponad dwudziestu lat buduje razem z ojcem Mychnikiem królestwo chrystusowe na polskiej ziemli i co zbudowali każdy widzi. Widział to też ten z Lublina i z rozpaczy na ziemi włoskiej wyzionął ducha, za co niech będą wielkie dzięki Panu!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Alfred Zenek
  • Alfred Zenek
  • 19.10.2011 14:09

No no. Wygra za cztery lata Palikota opcja.

Komentarz został ukrytyrozwiń
xub
  • xub
  • 19.10.2011 13:33

panie GREGORZU gdie pan byl poza powiatw=en jz 30 lat tulam sie po swiece jesli powiesz ze polish to dostajesz ogpowiedz papa lub walas nie mozna tyc narodowosci wiazac ze onicos wiedza z zycirysu unich polska to afryka sasiad chin taki ich poziom wiedzy jak jeden powie cos to drugi powtarza i najczeczeslowo mowione przez polakow to korwa i przychodz do ciebie obco krajowiec mowi kurwa tak ucza polacy i taka daja opinie o sobie

Komentarz został ukrytyrozwiń
xub
  • xub
  • 19.10.2011 13:07

nierozumni ludziska zofia jadwiga i inni na youtube=walesa w chcago = 2 wcasy w abramowie czy wam to nic nieprzemawia do sumienia i dalej idzecie poblocie jest dosyc pokazna grupa co nieczytaj jak on to niewystaczy byc sekcarzem walesy tylko cos wiedzec co do nobla kto dostaje pokojowego nobla zrobic sobie statystyke to otworzy oczy oni sa w czolowce jacy ci ludzie pani zo,ja.