Facebook Google+ Twitter

Wałęsa: - To anarchia! A w anarchii nawet słowa na ,,s" są za słabe

Lech Wałęsa komentując wczorajsze wypowiedzi m.in. ministra obrony narodowej Aleksandra Szczygło, zamiast przepraszać za swe słowa pod adresem prezydenta Lecha Kaczyńskiego mówi, że w obecnej sytuacji są one nadzwyczaj ,,słabe".

- Jedno tu tylko słowo pasuje: S-syn. Do tej pory broniłem tych ludzi na zewnątrz kraju teraz to się skończyło - tak Lech Wałęsa skomentował wywiad Lecha Kaczyńskiego dla France 24. W wypowiedzi dla francuskiego serwisu prezydent powiedział, że w latach 90. Aleksander Kwaśniewski był mniejszym zagrożeniem dla demokracji niż Wałęsa.

I gdy już nawet Jan Maria Rokita oświadczył, że były prezydent powinien przeprosić Lecha Kaczyńskiego, ten dzisiaj na swojej stronie internetowej pisze: - Użyłem takiego zakrytego słowa w reakcji na kompromitujący Polskę wywiad prezydenta Kaczyńskiego dla francuskiej telewizji. Jak widzę, każdy je jakoś interpretuje i dopisuje odpowiednią treść. Nie komentuję tego, nie ujawniam mojego zamiaru i intencji, chociaż po wczorajszych występach takich ludzi, jak Kurski, Szczygło czy Ziobro, każde nawet najmocniejsze skojarzenie z tym skrótem okazuje się za słabe.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.