Facebook Google+ Twitter

Walka Adamek - Kliczko: Transmisja dostępna. RTL nie będzie kodowany

Kibice mogą odetchnąć z ulgą. Transmisja najważniejszego wydarzenia w historii polskiego boksu będzie otwarta. Niemiecka stacja RTL zdecydowała się nie blokować kanału na czas walki o mistrzostwo świata WBC.

 / Fot. Sławek, CC 2.0 / Wikipedia.org"Chcę uspokoić polskich kibiców. Nie zamierzamy w jakikolwiek sposób kodować transmisji z tej walki. Ze względu na prawo europejskie, takie coś jest niedopuszczalne" - powiedział "Super Expressowi" Matthias Bolhoefer, rzecznik stacji.

Adamek-Kliczko. Sprawdź, gdzie w stolicy obejrzeć ich walkę?

Organizatorzy pojedynku domagali się od RTL, by na czas walki stacja została zakodowana dla polskiego widza. Z kolei z apelem o nieprzerywanie sygnału wystąpiła do operatorów kablowych Polska Izba Komunikacji Elektronicznej.

Transmisji w polskich stacjach nie będzie

Walkę w sytemie pay-per-view pokaże Cyfrowy Polsat, Cyfra+ oraz UPC. Za polskojęzyczną transmisję trzeba będzie zapłacić 40 złotych.

Czytaj także: O ile bogatszy wyjdzie z walki Adamek?

Źródło: gwizdek24.pl

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

Michal
  • Michal
  • 05.02.2012 17:56

No i co teraz a tym stadionem

Komentarz został ukrytyrozwiń
pawełczyk
  • pawełczyk
  • 11.09.2011 11:49

Niemcy po raz kolejny pokazali klasę, zainwestowali w nas bo nasze kochane władze mają Ciebie obywatelu w odbycie. Pokazali co to jest prawo i że mogą im nasi skoczyć. Telewizja państwowa transmituje msze kościelne imprezy i utrzymuje cała redakcję katolicką, a na taką transmisję niema kasy. Możesz się zrewanżować kibicu już niedługo, chyba ze jesteś rozgarnięty jak kupa śmieci.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek
  • Mirek
  • 10.09.2011 23:53

Sędzia zlitował się nad Adamkiem !
Przerwał ta młockę kliczki .kliczko zrobił sobie z adamka worek treningowy .
Kaczorze cholerny ty kazdemu przynosiśz pecha !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
robert
  • robert
  • 10.09.2011 23:42

Bardzo dobrze !Poszedł do rydzyka po modlitwe to ma co chce .Moze go kliczko nie zabije na ringu .Kaczor też swoje wecinął i adamek ma jak w banku szwjcarskim przegrana w stylu zenujacym

Komentarz został ukrytyrozwiń
Polak
  • Polak
  • 10.09.2011 23:05

Jak kolega niżej szkoda słów...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lilka
  • Lilka
  • 10.09.2011 23:01

Brak słów !!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marek Lewandowski
  • Marek Lewandowski
  • 10.09.2011 22:59

Na internecie jest walka adamek-kliczko :
http://www.transmisje.info/index.php?option=com_content&view=article&id=220&Itemid=93
teraz mam ta strone otwarta .Pozdrawiam malkontentów i kibiców .Złośliwcy dajcie na wstrzymanie !!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
elzbieta d
  • elzbieta d
  • 10.09.2011 22:52

PS. RUCHAM OSWOJONA MANGUSTE o imieniu PIKUŚ