Facebook Google+ Twitter

Walka do ostatnich metrów. Hypki detronizuje rywali

Pierwszy weekend sierpnia był świętem dla wielbicieli szybkich samochodów, ryków silników i pięknych kobiet.

 / Fot. Łukasz SeferyńskiW Wodzisławiu Śląskim odbyła się III Runda Drift Open 2012. Na uczestników imprezy czekały różne atrakcje, m.in. pokazy ratownictwa medycznego, możliwość skorzystania z symulatora zderzenia czołowego. Nie zabrakło również akcji charytatywnej, w której można było oddać krew w specjalnie przygotowanym do tego autobusie.

Siedemdziesięciu czterech zawodników z Polski i zagranicy, wśród których znalazła się jedyna polska drifterka, nazywana królową driftu, Karolina Pilarczyk z zespołu YATO Drift Team.

Karolina wystawiła BMW E36 z wszczepionym prawie 500-konnym silnikiem LS3 6.2 L od Corvetty. / Fot. Łukasz Seferyński Nie da się ukryć, iż największą sensację wzbudziły nowe barwy auta Karoliny, które przyciągały przez cały weekend niezliczone rzesze kibiców.

Kierowcy zmagali się z bardzo wymagającą uliczną trasą. Pierwszego dnia zawodów od godzin porannych mogliśmy obserwować przygotowania zawodników w miasteczku driftowym tuż przy jedynej wodzisławskiej kopalni. 
Między godzinami osiemnastą a dwudziestą odbyła się parada samochodów, która przejechała przez centrum miasta. Podczas parady kierowcy pokazali jak potrafią się bawić. Kręcili się na rondzie zabawiając swoich fanów. 

Na zakończenie wspaniałego dnia
- całonocna impreza Sound of Industry.

Drugi dzień zawodów był kwintesencją tego sportu. Mogliśmy podziwiać zmagania najlepszych zawodników, walka była zacięta, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Po wielu dogrywkach został nim Grzegorz Hypki z zespołu Valvoline Puz Drift Team. Na zakończenie dnia odbyła się ceremonia uhonorowania najlepszych kierowców tego sezonu. / Fot. Łukasz Seferyński

W gronie zwycięzców na podium stanęła również nasza wspaniała zawodniczka, odbierając puchar za całokształt sportowych osiągnięć. Zakończenie imprezy zostało uwiecznione pamiątkowymi fotografiami i nie tylko.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z zawodów.
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.