Facebook Google+ Twitter

Walka Gołota-Saleta. Otwarty trening za nami

Dziś na warszawskim Torwarze odbył się otwarty trening przed walką Andrzej Gołota-Przemysław Saleta, która odbędzie się 23 lutego podczas gali Polsat Boxing Night w Ergo Arenie.

Andrzej Gołota / Fot. Matt BorowickNa treningu stawiło się kilkudziesięciu dziennikarzy oraz kibiców, którzy z zainteresowaniem obserwowali obu pięściarzy. Lepsze wrażenie pozostawił po sobie Gołota- był aktywniejszy i wyglądał na lepiej przygotowanego fizycznie na tym etapie przygotowań. Również fani dawali do zrozumienia, że to "Andrew" jest dla nich faworytem nadchodzącej walki.

Obaj zawodnicy byli zadowoleni z postępów, jakie zrobili w ostatnich tygodniach. Nie mogą również doczekać się wyjścia do ringu 23 lutego. Podobne odczucia towarzyszą ich trenerom- Andrzejowi Gmitrukowi, który pracuje razem z Gołotą oraz Robertowi Złotkowskiemu- coachowi Salety.

Walka Gołota-Saleta elektryzuje kibiców w całej Polsce, mimo tego, iż oboje mają po 45 lat i są pod koniec swej kariery bokserskiej. W kuluarach mówi się o tym, iż dla obu bokserów będzie to ostatni pojedynek przed odejściem na sportową emeryturę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.