Facebook Google+ Twitter

Walka Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka z Jasonem Robinsonem już w sobotę

25 września odbędzie się od dawna wyczekiwana walka Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka z Jasonem Robinsonem. Bokserzy, którzy staną na warszawskim ringu, będą walczyć o pas mistrza świata prestiżowej federacji WBC wagi junior ciężkiej, który obecnie jest w rękach Polaka.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk / Fot. http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Krzysztof_Wlodarczyk.jpg Nasz rodzimy bokser, Krzysztof "Diablo" Włodarczyk to zawodowy mistrz świata organizacji WBC oraz były zawodowy mistrz świata organizacji IBF w kategorii junior ciężkiej. "Diablo" jest obecnie jedynym polskim zawodowym mistrzem świata. Polscy kibice pokładają w Krzysztofie ogromne nadzieje i wierzą w jego zwycięstwo. Włodarczyk trenuje bardzo ciężko, posiada doświadczenie w walce i jest równie zdeterminowany jak Robinson.

Jason Robinson przyleciał do Warszawy już 12 września ze swoim trenerem Georgem Hernandezem oraz sparingpartnerem Derekiem Zugicem. Jak czytamy na stronie sport.onet.pl Amerykanin czuje się w Polsce wspaniale, delektuje się koniakiem, cygarami, a to co najistotniejsze, intensywnie trenuje w sali, w jednym z hoteli warszawskich. Pięściarz przygotowuje się zawzięcie do starcia, gdyż jak mówi, przyjechał do Polski na wojnę, którą zamierza wygrać. Bokser jest bardzo zdeterminowany i nastawiony na zwycięstwo. Robinson uchodzi za pięściarza twardego i szybkiego.

"Diablo" Włodarczyk w wywiadzie dla sport.pl na pytanie co myśli i wie o swoim przeciwniku, odpowiedział: "Czarnoskóry mańkut, słyszałem, że dosyć szybki, niewygodny, lotny".

Istotną kwestią jest, iż Robinson to bokser leworęczny. Przygotowania do walki z mańkutem wymagają sparingu z zawodnikami leworęcznymi, opracowania odpowiedniej techniki walki i wypracowania właściwej taktyki. Włodarczyk posiada minimalne doświadczenie jeżeli chodzi o boksowanie z przeciwnikami walczącymi inną ręką niż on: "Debiut, jeśli się nie mylę, swój debiut boksowałem z mańkutem. Pierwsza walka w Bułgarii. Miałem pierwszą walkę taką, wygrałem przez nokaut".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

robert wather
  • robert wather
  • 20.11.2010 23:01

http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101120/WYBORY_SAMORZADOWE_2010/368780094

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tomasz Sobieraj
  • Tomasz Sobieraj
  • 25.09.2010 11:25

Krzysztof Włodarczyk to b.dobry bokser kibice wierza ze wygra i tak bedzie!To nie bedzie łatwa walka ale nasz Krzysiu lubi sie bic jest czybki dobrze przygotowany i ma dynamit w rekawicy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.