Facebook Google+ Twitter

Walka Pudzianowski - Thompson anulowana! Zdań kilka o kulisach KSW

Sobotnie starcie Mariusza Pudzianowskiego z Jamesem Thompsonem zakończyło się skandalem. Kiedy publiczność w Atlas Arenie czekała na zarządzenie dogrywki, arbiter ogłosił zwycięstwo Mariusza Pudzianowskiego. W poniedziałek okazało się, że walka została anulowana. Powód jest co najmniej zaskakujący.

Sonda

Czy anulowanie walki to dobre wyjście?

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Artur Andrzej/Creative Commons 3.026 listopada 2011 roku w łódzkiej Atlas Arenie, Mariusz Pudzianowski decyzją sędziów wygrał z Jamesem Thompsonem na gali KSW 17. Rezultat był dla większości kibiców oraz dziennikarzy dość zaskakujący, ponieważ wydawało się, iż pierwszą rundę wygrał Thompson, a w drugim starciu lepszy był "Pudzian" i do wyłonienia zwycięzcy konieczna będzie dogrywka. Anglik nie ukrywał rozczarowania i wściekłości, której upust dał wykrzykując w stronę organizatorów i publiczności, niecenzuralne słowa.

Zobacz reakcję Thompsona na decyzję sędziów [Wideo]

Zobacz też: Karty sędziowskie z walki Pudzianowski - Thompson

W kuluarach wielu dziennikarzy było wręcz zszokowanych decyzją arbitrów. Nie brakowało głosów, że tego typu sytuacje, na pewno nie zadziałają na korzyść KSW w oczach zagranicznych zawodników. - Jak tak dalej pójdzie, to nikt z zagranicy nie będzie chciał tutaj przyjeżdżać, skoro dochodzi do takich sytuacji. - mówił anonimowo jeden z przedstawicieli mediów.

Czytaj dalej --->

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (25):

Sortuj komentarze:

cbradioklub
  • cbradioklub
  • 03.12.2011 00:00

szacunek to ja mam do Jana Pawła || a ksw i pudzianowi już dziekuje wiecej ksw nie obejrze poprostu śmieszne zobaczycie sami kto przyjedzie na nastempna gale ksw juz jest niewiarygodne dla nikogo

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mateusz, Tczew
  • Mateusz, Tczew
  • 30.11.2011 22:20

Jesteście śmieszni! Dajcie człowiekowi robić ze swoim życiem to, co uważa za stosowne! Jak chce walczyć to niech walczy! Dla mnie nie jest istotne to czy Pudzian tą walkę wygrał. Dla mnie ważna jest jego postawa, czyli to co powiedział po walce: KIJ W OKO TYM, CO UWAŻAJĄ, ŻE PUDZIAN JEST JUŻ STRACONY! Pudzian, rób dalej swoje i nie zważaj na ludzi, którzy nie mają pojęcia o rywalizacji! Ludzie, którzy krytykują Mariusza to w 99% zakompleksieni znawcy, którzy nigdy w życiu nic nie osiągną. Zazdrość Was k**wa zżera i tyle.

Komentarz został ukrytyrozwiń
koles
  • koles
  • 29.11.2011 13:22

pudzian to wiesniak razem z tym swoim wiesniakiem bratem nadają sie do worków z kartoflami. byl klasowym strongmenem i tak mogł pozostać w pamieci zachowując szacunek. a do walki sie nie nadaje i nie nada nigdy bo sporty walki to sie trenuje od malego a nie jak sie ma krótko do 40. thomson był lepszy i wszystko. a te durnie z ksw dali mu wygrać a teraz doszli do wniosku ze nikt na tą gówno wartą żenade może nie przyjechać, to wymyslili pomyłke sędziego. jakby się pomylił to mieli czas na sprostowanie pomyłki i przeprowadzenie dodatkowej rundy. i dajcie se spokój z tymi durnymi typowo polaczkowymi dowodami patriotyzmu , że Polak to nawet przegranemu daje sie zwycięstwo bo będą nam pluć w gębe do konca świata.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roberto
  • Roberto
  • 29.11.2011 10:21

Każdy ma swoje miejsce na ziemi.Jeden śpiewa inny odnajduje się w grabieniu liści.Niech nikt nie opowiada bajek,że się nie znam bo doskonale znam punktację,zasady i realia fizyczno-psychiczne starcia w ringu.Skoro ktoś pcha sie na poletko w którym ja się poruszam na codzień to dlaczego mam go nie oceniać i postrzegać go przez pryzmat nazwiska i tytułów za dzwigani e sztang.Skoro ktoś nie potrafi odejść w kwieci e wieku i słusznej sławie tylko szuka taniego poklasku,chcąc odcinać kupony od swojej popularności to się rozdrabnia.Zostanie zapamiętany bardziej za swoje porażki niż sukcesy bo taka już jest ludzka natura.Dlaczego tępaków tak łatwo jest nakłonić do parcia na szkło?Był Strongmenem.Dlaczego nie wziął się za promowanie tej dyscypliny?Pod jego szyldem szkółka i team to byłaby marka.Zamiast tego woli udzielać wywiadów do kolorowej srajtaśmy bo uwierzył,że jest Zajebisty.Nie ma finezji Khalidowa,ciosu Gołoty i umysłu Michalczewskiego.W wadze ciężkiej liczy się siła ale jego masa go spowalnia.Poprawił wydolność ale nigdy nie miał ciosu.Ma już inną motorykę i tego nie zmieni.Podpala się jak dziecko mając na karku olbrzymi balast oczekiwań publiki.Straszna szkoda,że tak bezczelnie znowu chciano oszukać zawodników i publiczność.Ostatnio niestety wszędzie tam gdzie można zarobić liczy się tylko to a nieczłowiek.Jak potem zmotywować młodego człowieka do czegokolwiek skoro widzi,że nie ma czytelnych zasad które gwarantują uczciwość werdyktu???Jesteś dobry?Pokaż to nie przechwałkami i wielką gębą jak Najman czy Pudzian tylko skromnością i ciężką pracą.Wojownik nie może być celebrytą!To sie wzajemnie wyklucza.Tryb treningowy,wysiłek skupienie,skromność neguje bujanie się z kurwami z TV.Zawsze gdy w sport wpieprzy się showbizz to kończy się marnie:odwykiem,odsiadką,zszarganą opinią.Do dupy jest twierdzenie,że Mariuszowi się należało zwycięstwo bo ma nazwisko,zacięcie i jest wysłannikiem narodu wybranego.To jest nic w starciu 1:1.Tu zawsze wychodzi prawdziwe ja człowieka.Zrobienie debila z sędziego tylko pogarsza sprawę. Sędziowie byli Niemi i ślepi i przez całą galę nie odzywali się do siebie bo w innym razie po tym jak po upływie 10 minut sędzia ringowy ustawił zawodników do ogłoszenia wyników podnieśliby rwetes ,że powinna być 3 CIA runda choć i to byłoby nadużycie bo na punkty Pudzianowski na dystansie 2-och rund przegrał ewidentnie 18:20.

Komentarz został ukrytyrozwiń
olo
  • olo
  • 29.11.2011 08:33

Jest ok. może być jeszcze lepiej

Komentarz został ukrytyrozwiń
arturo
  • arturo
  • 29.11.2011 08:26

moje zdanie jest takie żeby wygrywać trzeba umieć walczyć!a nie szukać sławy.Pudzianowski nie nadaje się do tego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Patryk
  • Patryk
  • 29.11.2011 06:52

Dajcie wreszcie Pudzianowi spokój, Dla mnie to Pudzian wygrał fakt powinna być dogrywka ale to nie my decydujemy za pomyłkę sędziów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tomix
  • Tomix
  • 29.11.2011 02:12

Mariuszowi zabraklo kilku sekund iu by rozjechal Thompsona, on przed gongiem wyplul ochraniacz na zeby.Thompson zdechl na ringu.A sedziwie zrobili z Pudziana i calego KSW szmate.Zal.Na miejscu pudziana nie walczyl bym w PL przez jakis czas.Jak dla mnie Pudzian wygral i zrobil wielkiee postepy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Konrad
  • Konrad
  • 29.11.2011 00:05

Szkoda mi tylko polskiego MMA bo tak w gruncie rzeczy nie mamy innej gali promującej ten sport a z drugiej strony nie ma gali bez fighterow a wątpię by teraz jakieś nazwisko nas uroczyło swoją obecnością...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roberto
  • Roberto
  • 28.11.2011 23:24

Słuszna uwaga Piotrze sąsiedzie:-)Pomyśl jaką karierę w KSW zrobiłby Kowalski.To dopiero nazwisko.Ilu mogłoby się utożsamiać i pochwalić,że to rodzina:-)Co to jest nazwisko?Taka firma jak Tyson wielokrotnie namawiany olał MMA.Woli szmatą na kiju gołębie bujać.To dopiero charrrrrrakter:-)