Facebook Google+ Twitter

Walka Pudzianowski - Thompson anulowana. Zobacz karty sędziowskie

Nie milkną echa po anulowanej walce Mariusza Pudzianowskiego z Jamesem Thompsonem. Oficjalny serwis KSW zaprezentował karty sędziowskie z walki. Na formularzu arbitra, który pomyłkowo ogłosił zwycięstwo "Pudziana", zobaczymy... śmieszne rysunki i pozdrowienia dla znajomych!

 / Fot. Screen ze strony konfrontacja.com / Fot. Screen ze strony konfrontacja.com / Fot. Screen ze strony konfrontacja.com
W sobotę, ku zaskoczeniu kibiców i dziennikarzy, Mariusz Pudzianowski został ogłoszony zwycięzcą walki z Jamesem Thompsonem, na gali KSW 17. W poniedziałek okazało się, że jeden z sędziów podał zły wynik i w walce powinna zostać zarządzona dogrywka. Wynik starcia został więc anulowany.

Czytaj też: Kulisy walki Pudzianowski - Thompson

Oficjalny serwis Konfrontacji Sztuk Walki zaprezentował karty sędziowskie z walki Pudzianowskiego z Thompsonem. Arbiter Leszek Pawlęga, który w I rundzie zapisał wynik 10-9 dla Thompsona, a w II odsłonie starcia 10-9 dla Pudzianowskiego, ogłosił zwycięstwo "Pudziana". Kontrowersje budzi fakt, że na karcie Pawlęgi znajdują się rysunki ludzików, pozdrowienia dla znajomych oraz napis "Coco is King". Czy sędzia był wystarczająco skupiony, kiedy przeliczał wynik?Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Piotrek
  • Piotrek
  • 29.11.2011 15:50

Po dwóch dniach się dopatrzyli że powinien być inny werdykt??? !!!!!!!!!COŚ JEST NIE TAK!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kasia Kowalska
  • Kasia Kowalska
  • 29.11.2011 15:09

Sędzia był zbyt zajęty ćwiczeniem rysunku więc nie miał czasu na liczenie ciekawe czy w ogóle obserwował walke czy tak na chybił-trafił sobie punktował ??

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widocznie walka była nudna... ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.