Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19111 miejsce

Walka Pudzianowski - Thompson na 16. gali KSW. Wideo

Na 16. gali KSW Mariusz Pudzianowski stoczył walkę z Jamsem Thompsonem. Niestety, dla naszego zawodnika walka ta skończyła się przegraną.

 / Fot. YouTubeW Ergo Arenie w Gdańsku kilka minut po 23 zakończyła się walka naszego zawodnika Mariusza Pudzianowskiego z Jamsem Thomsonem. Pojedynek zapowiadany jako pierwsza walka wieczoru w drugiej rundzie zakończył się niestety porażką naszego strongmena.

Walka rozpoczęła się pozytywnie dla Polaka. Pudzian rozpoczął walkę spokojnie w stójce, kontrolując rywala i nie pozwalając sprowadzić się do parteru. W połowie pierwszej walki jeden z ciosów Pudziana doszedł do szczęki Thompsona i wydawało się, że jeśli Pudzian da radę tę walkę dobrze poprowadzić, to wygrana jest już w jego kieszeni. Niestety Dominator nie wykorzystał swojej szansy, a na domiar złego pozwolił sprowadzić się do parteru, co skutecznie pozbawiło go sił, i gdyby nie gong kończący pierwszą rundę, prawdopodobnie do drugiej rundy w ogóle by nie doszło.

Szczegóły: KSW 16: porażka Pudziana i szybki nokaut w wykonaniu Chalidowa


Czytaj też:16. gala KSW. Khalidov w pięknym stylu powalił Lindlana


KSW 16: Przegrana Pudziana w pojedynku z Kolosem!



Po minutowej, mocno wydłużanej przez wycierających ring przerwie, Pudzian wyraźnie wyglądał na wyczerpanego. Pierwsza runda skutecznie pozbawiła naszego zawodnika zarówno sił, jak i szybkości. Rywal Pudziana, mimo podobnego stanu, potrafił sprowadzić Mariusza do parteru i skutecznie wykorzystać lepsze przygotowanie techniczne, tym samym zmuszając Pudziana do oddania walki.

Zobacz film z walki na następnej stronie


Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

adalbert77
  • adalbert77
  • 27.05.2011 17:00

Pudzian nie umie i nigdy nie będzie umiał "walczyć"- brak mu tlenu i nawet po porażce nie potrafi podziękować swoim 'kibicom' niczym świnia! założę się że gdyby doszło do rewanżu Pudzian v Najman miał by tym razem nie lada problem z wygraniem byłbym skłonny założyć ze dostałby baty ten żelbetonowy klocek!
Panie i Panowie krytykowaliście Najmana jak przegrał wg "sędziów" dwie walki a świniak(pudzian) przegrał tyle samo i nawet nie podziękował za doping tylko zwiał z ringu jak dziecko!
pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń
mular9
  • mular9
  • 23.05.2011 14:41

W pełni zgadzam się ze Ślonzokiem - Pudzian powinien brać lekcje u Mameda i to przynajmniej przez 10 lat-bo facet nie ma ani klasy ani umiejętności-jedyne co mu dobrze wychodzi to palenie głupa.Pudzian wróć do tego co umiesz dobrze.

Komentarz został ukrytyrozwiń
chester106pl
  • chester106pl
  • 23.05.2011 11:04

A TAK NA MARGINESIE PROPONUJĘ OBEJRZEĆ CO POTRAFI James Thompson :))))) A Z PUDZIANEM NIE UDAŁO MU SIĘ WRĘCZ PRZECIWNIE LAIK PRAWIE GO POKONAŁ :D !!!!! h

ttp://www.youtube.com/watch?v=QgFbr7eYuLM

Komentarz został ukrytyrozwiń
chester106pl
  • chester106pl
  • 23.05.2011 10:20

LUDZIE CO WY WYPISUJECIE ??? Pudzianowski toczy walkę z kimś kto się liczy w tym sporcie , z kimś kto ma pojęcie co i jak zrobić , Pudzian jest lajkiem nic nie wie dopiero się uczy , a wy wymagacie od niego nie wiadomo czego !!!!! Pudzian gdyby miał więcej doświadczenia to by zakończył pierwszą rundę , gdyby wytrzymał do końca też by wygrał , zobaczcie co zrobił Pudzianowski doświadczonemu człowiekowi w walkach !!!! PRAWIE GO ZMASAKROWAŁ !!!!!!! UWAŻAM ,ŻE TA PRZEGRANA DUŻO DA PUDZIANOWI BO GDYBY WYGRAŁ TO ZBYT PEWNY BY BYŁ A TAK ZASTANOWI SIĘ CO NIE TAK BYŁO W TEJ WALCE , DLA MNIE WIELKI SZACUNEK DLA TEGO CZŁOWIEKA !!!!!!! ( jeśli chodzi o tą walkę KSW16 Pudzian ją praktychnie wygrał trochę małe doświadczenie ale cóż ... :) i tak jest dobry jak nie najlepszy )

Komentarz został ukrytyrozwiń
bokser
  • bokser
  • 23.05.2011 00:18

niech lepiej sie dobrze przygotuje albo niech wogule nie wychodzi i nie robi wstydu

Komentarz został ukrytyrozwiń
krzysiu1096
  • krzysiu1096
  • 22.05.2011 21:20

pudzian dał plame ale jeszcze wygra i bedzie gura przeciesz sam powiedział ze nie dał rady i przeprosił a jak nie to sie odczep od niego dupku ok pokonaj takiego samego durnia jak ten zkturym walczył pudzian ok ok ok !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
S.
  • S.
  • 22.05.2011 20:00

Pudzianowski myślał że w rok podbije świat i będzie mistrzem MMA.

Komentarz został ukrytyrozwiń
robkru21
  • robkru21
  • 22.05.2011 19:32

poprostu to byla ZENADA

Komentarz został ukrytyrozwiń
jan trzepiekonski
  • jan trzepiekonski
  • 22.05.2011 17:45

a gdzie walka pudziana z thompsonem ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Małe ucho
  • Małe ucho
  • 22.05.2011 15:20

Ta piosenka zespołu "Pudzian Band " powaliła mnie na kolana.Prawie posikałem sie ze śmiechu jak ten mniejszy Pudzian sie darł do sitka i udawał gwiazdę estrady. Śmiałem sie prawie godzine i nie widziałem jak kolos przytulił naszego biedaka, bo łzy zalały mi oczy.Śmieszniejszy jest tylko Jaś Fasola .
Na miejscu tych co tam byli zażądał bym zwrotu kasy za wejściówkę bo patrzeć na to co tam się wyrabialo to strata czasu. A tak nawiasem Pudzian to nie bokser , wiec nie wymagajmy by wszystko wygrywał..niech wróci do omnadrenu i klocków Lego, wszystkich tym uszczęśliwi.Pozdrawiam sympatyków sterydów i głupoty.