Facebook Google+ Twitter

Walka Pudzianowski vs Kowalczyk nie odbędzie się

Zaplanowany na najbliższą niedzielę pojedynek na gali MMC Fight Club w Londynie pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim a Tyberiuszem Kowalczykiem, nie odbędzie się.

 / Fot. Mariusz Michalak Jako powód swojej nieobecności na gali w Londynie, Pudzianowski podał fakt niewywiązania się organizatorów ze zobowiązań wobec jego osoby. "Mogę to oficjalnie potwierdzić. Nie wystąpię na gali w Londynie. Organizatorzy nie wywiązali się ze zobowiązań w stosunku do mojej osoby i dlatego nie pojawię się na gali" - powiedział w rozmowie z portalem wp.pl Pudzianowski. "Jestem osobą, która jest w stanie przymknąć oko na pewne niedociągnięcia, ale są pewne granice, których przekroczyć po prostu nie wypada. Przy okazji mogę pochwalić chłopaków z KSW. Ich działania to pełen profesjonalizm. W przypadku kolegów z Londynu go zabrakło" - dodaje sportowiec.

Wcześniej pojawiła się informacja o wycofaniu stacji Polsat z przeprowadzenia transmisji z londyńskiej gali. Jak podaje portal MMA Rocks, stacja zrezynowala z powodu niedopełnienia przez organizatora formalności koniecznych do przeprowadzenia relacji.

Organizatorzy po wycofaniu się Polsatu, twierdzili, że pomimo tego gala odbędzie się. Teraz po rezygnacji Mariusza Pudzianowskiego nie jest to takie oczywiste. Wciąż nie wyjaśniła się kwestia transmisji. Jedną z opcji braną pod uwagę jest przekaz drogą internetową.

Początkowo były strongman Tyberiusz Kowalczyk miał walczyć z Marcinem Najmanem. Gdy ten zrezygnował, z Kowalczykiem rękawice postanowił skrzyżować Pudzianowski.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Niestety , gala się nie odbyła . Okazała się totalną klapą . Kibice , dziennikarze czują się oszukani

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.