Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25422 miejsce

Walka Szpilki odwołana!

Mimo usilnych starań Andrzeja Gołoty, nie dojdzie do walki Artura Szpilki z Wojciechem Bartnikiem. Pojedynek pięściarzy, który miał się odbyć dziś wieczorem, podczas sobotniej gali boksu w Łodzi, został odwołany.

Bartnik i Szpilka / Fot. PAPMłodemu pięściarzowi, na którym ciąży wyrok 1,5 roku więzienia, starał się pomóc Andrzej Gołota. Wraz z żoną, która jest prawnikiem, chcieli poręczyć za niesfornego kolegę z ringu. W sobotę, przed południem Gołota razem z żoną przyjechali do komendy miejskiej w Łodzi, gdzie spędzili kilkadziesiąt minut, po czym udali się do aresztu, w którym znajduje się zatrzymany Szpilka.

Młody bokser miał stoczyć walkę z Wojciechem Bartnikiem, brązowym medalistą z Barcelony. Jednak Szpilka został w piątek aresztowany w jednym z łódzkich hoteli. Noc spędził w znanym łódzkim areszcie przy ulicy Smutnej. Jak wspomniałem, ciąży na nim wyrok 1,5 roku więzienia za udział w bójce, która miała miejsce rok temu. Wówczas po zapłaceniu kaucji 20 tys. złotych Szpilka opuścił areszt.

Jako zawodowy bokser Artur Szpilka stoczył do tej pory pięć walk i odniósł w nich komplet zwycięstw. Gala w Łodzi rozpocznie się o godz. 20. Główna walka wieczoru Andrzej Gołota - Tomasz Adamek zaplanowana jest na godz. 23.

źródło:tvn24Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.