Facebook Google+ Twitter

Walka Wach vs Kliczko. Pay per view po 40 zł

W piątek 9 listopada w Hamburgu odbyła się oficjalna ceremonia ważenia przed jutrzejszą walką pomiędzy Mariuszem Wachem a Władimirem Kliczką. Polak okazał się nieznacznie cięższy od swego rywala.

 / Fot. Print screen, http://www.youtube.com/watch?v=Tj4OzV2raeo Podczas dzisiejszej ceremonii ważenia niepokonany na zawodowym ringu Mariusz Wach okazał się cięższy od swego rywala. Polak wniósł na wagę 113.8 kg. W przypadku Kliczki, waga wskazała 112 kg - podaje "Przegląd Sportowy".

Gdzie i o której obejrzeć walkę Kliczki z Wachem?

Stawką sobotniego pojedynku Mariusza Wacha z Władimirem Kliczką są mistrzowskie pasy federacji WBA, WBO, IBF i IBO w wadze ciężkiej. Dotychczas trzej polscy bokserzy Andrzej Gołota, Albert Sosnowski i Tomasz Adamek, bezskutecznie rywalizowali o tytuł mistrza. Dwaj ostatni przegrali ze starszym z braci Kliczko. / Fot. Grzegorz Momot, PAPDla Ukraińca będzie to dwudziesty drugi pojedynek o mistrzostwo świata. Transmisję z gali dostępna będzie w systemie Pay Per View. Za dostęp trzeba będzie zapłacić 40 złotych. Wydarzenie będzie także transmitowała sieć kin Multikino. Gala w Hamburgu rozpocznie się o 19.35.

Czytaj więcej na temat walki Kliczko vs Wach:

Tomasz Adamek o Wachu: "Niech chłopak wygra i zarobi dobre pieniądze"
Wach: "Za wszelką cenę będę chciał odebrać pasy Kliczce"
Kliczko: "Obronię pasy zdobyte ze Stewardem"

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.