Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3343 miejsce

Walka z rakiem

"Naukowcy odkryli" a medycynie z tym się nie spieszy?

Korzeń Mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale F.H.) Wysuszone idą do maszynki od mielenia mięsa z dużymi dziurami, potem elektryczny młynek do kawy i gotowe. / Fot. Piotr WierzbickiWalka z rakiem ma różne oblicza

Nie będę się tutaj rozpisywał. Podam materiały, lepiej napisane ode mnie. Będzie się lepiej czytać.

To, że susz z korzenia Mniszka Lekarskiego (Taraxacum officinale) pomaga w leczeniu raka u Człowieka, to wiedziałem już z czasopisma naukowego "NEXUS NOWE - NOWE CZASY".
Ale to, że może wyleczyć w 48 godz dopiero teraz i załączę link do tych materiałów. Na zdjęciach w mojej galerii są ujęcia z suszenia przeze mnie korzeni tej rośliny, bo uważałem, że trzeba profilaktycznie się zabezpieczać.
http://kochanezdrowie.blogspot.com/2016/11/naukowcy-odkryli-korzen-ktory-zabija.html?m=1
Natomiast ja zwrócę uwagę na genezę tworzenia się raka. Jeżeli rak w Człowieku rozwija się, to są konkretne czynniki sprzyjające temu.
Przeważnie metale ciężkie, palenie papierosów (właściwie to nie są już papierosy takie jak za dawnych czasów, tylko jeden wielki smród).

Ale nade wszystko głównymi sprawcami są produkty ze sklepów spożywczych, gdzie konserwanty przekraczają wszelkie normy a najbardziej wędliny z "LIDL" oraz spożywanie cukru buraczanego i trzcinowego, jak też produktów je zawierające.
Czyli słodycze, ciastka, czekolady i lista bez końca. Ma to swoje dobre strony, bo lekarze tylko "zacierają dłonie". Jak ma ktoś za dużo kasy, to niech się leczy.

To wszystko zaburza przemianę materii w organizmie co owocuje utrudnianiem funkcjonowanie niektórych organów aż dochodzi do "zapętlenia" funkcji życiowych organizmu. Coraz bardziej to się jakby "miele" i w konsekwencji jak organizm nie może sobie z tym poradzić, odkłada do tkanek, pozostawiając tą czynność na później.

Ale jak za dużo tego się odłoży, powstają następne czynniki pobudzające i sprzyjające osadzeniu się komórek raka w organizmie! Piszę tak, aby było zrozumiałe. Naukowo jest trochę inaczej.

Zatem, aby nie tylko leczyć ale doprowadzić organizm do dobrej kondycji, trzeba mu dostarczać odpowiednie suplementy.
Czyli czyszczenie organizmu, funkcjonowanie i leczenie nadwyrężonych części organizmu.

Ja tutaj wymienię dla kompleksowego stosowania a informację o tych roślinach przeczytacie w internecie.

1/ Mniszek pospolity (Taraxacum officinale F.H. W Polsce występuje 200 gatunków tego rodzaju ale właściwości są te same. Nadmienię, że dobra jest sałatka z młodych liści Mniszka pospolitego 50% i liści Pokrzywy pospolitej 50%. Jak zrobię miskę tej sałatki, to tylko to jem przez trzy dni, plus jeden posiłek dziennie uzupełniający kalorie. Zbyt dużo tego nie można, bo silnie pobudza popęd seksualny.

2/ Pokrzywa zwyczajna (Urtica dioica L.) W Polsce rośnie wszędzie. Amerykanie przeprowadzili badania i okazało się, że jest to jedyna roślina na Półkuli Północnej Ziemi, która zawiera niezbędny aminokwas dla Człowieka. Naprawia cały system nerwowy i inne tkanki organizmu. Opisane jest to w "NEXUS - NOWE CZASY",prof. Michał Tombak też wspominał pobieżnie o tej roślinie.
Wysuszone liście Pokrzywy zwyczajnej przeciera się na sicie. Powstały proszek dodajemy do n.p. zupy pomidorowej 2 łyżki stołowe a to zo zostanie na sicie, parzymy wspaniałą herbatę. / Fot. Piotr Wierzbicki
3/ Jęczmień (Hordeolum) Młode, skiełkowane i sproszkowane ziarna tej rośliny. Dostępne w "NETTO". Jednym słowem bogactwo związków i pierwiastków regenerujących organizm ludzki.

4/ Moringa olejodajna (Moringa oleifera) Sproszkowane liście tej rośliny maja silne właściwości naprawy procesów metabolicznych organizmu a nade wszystko działa na dobre funkcjonowanie systemu immunologicznego i układu nerwowego Człowieka. Dostępna jest w "NETTO" na regale ze zdrową żywnością.
Suplementy dla powrotu do zdrowia, które można kupić na regale zdrowej żywności w
5/ Czystek (Cistus Incanus) Pomaga usunąć złogi i wszelkiego rodzaju niepotrzebne odpady z organizmu ludzkiego.
Pije się pod postacią herbaty. Dostępny jest w "NETTO" i w aptekach zielarskich.

6/ Gojnik (Sidertis scardica) Powoduje przyspieszenie regeneracji zniszczonych komórek organizmu i wydalanie toksyn i odpadów.
Są to pędy nadziemne i parzy się herbatę. Dostępny w "NETTO" i w aptekach zielarskich.

7/ Sproszkowane skorupki od jaj kur hodowanych "sposobem domowym", czyli kilka do kilkadziesiąt kur na wolnym wybiegu i bez ograniczeń, karmionych skromnie tylko 70% owies i 30% pszenica. Resztę muszą sobie poszukać w trawie i pod drzewami. Załączę link do tego i jak to się ten proszek robi. Działanie jest tam opisane.
Prof. Michał Tombak też opisał, receptur już w II tomie nie zdążył, bo go koncern farmaceutyczny zablokował.
W "NEXUS - NOWE CZASY" też jest zawarte.
Jajko od kury wolno wybiegowej myjemy, opróżniamy na potrzeby kulinarne a skorupki suszymy. Uzbieraną porcję prażymy w piekarniku lub w kombiwarze. Mielimy cztery razy w ręcznym młynku do kawy lub mechanicznie. / Fot. Piotr Wierzbicki Dawkowanie: Sproszkowane skorupki od jaj kur wolno wybiegowych dajemy jedną łyżeczkę od herbaty co dwa tygodnie. Dwie godz po lekkostrawnym śniadaniu, około godz 10:00:00 do godz 11;00;00 tak, aby organizm mógł do wieczora to przerobić. Żeby nie zostawało nic w naczyniach krwionośnych. Podajemy w szklance z kefirem, jogurtem, maślanką lub zsiadłym mlekiem najlepiej. Po kilku razach, jak ktoś nie spożywa cukru buraczanego lub trzcinowego, to organizm sam się upomni o to, bo wtedy dobrze funkcjonują wszystkie zmysły prawidłowo i cukier tego nie zaburza.
Ja teraz biorę jedną łyżeczkę na miesiąc a miałem już iść na operację wymiany stawów biodrowych. Po tych skorupkach mogę iść dziennie 50 km lub rowerem 100 km w dobrą pogodę a mam już 71 lat.
Zasada działania skorupek jaj ptasich:
Ssaki budując układ kostny, bazują na podstawowym pierwiastku Wapń(Ca) i Fosfor(F). Ptaki budują układ kostny na bazie pierwiastku Krzem(Si) a z pierwiastków odpadowych budują skorupkę. To właśnie, co potrzebują Ssaki i Człowiek. Dlatego często można zaobserwować psa i kota zjadającego jajko ze skorupką włącznie. Nic nie zostaje.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

właśnie dostałam domową nalewkę z pokrzywy. Co o tym sądzisz? Piotrze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Umierajmy zdrowo. ! ;-))
Żarty, żartami ale ten "silnie pobudzony popęd seksualny"? Myślę, że to dla wielu jest argument.
Jaka szkoda , że redakcja nie robi poprawek redakcyjnych tekstu, byłby to artykuł bardzo pożyteczny. (jajka kurze. albo jaka kur, albo jajka znoszone przez kury z wolnego wybiegu itd.itp)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.