Facebook Google+ Twitter

Walne zebranie PTSR

W sobotę 17 maja w Grębiszewie koło Mińska Mazowieckiego odbyło się walne zebranie Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego, na którym przedstawiono sprawozdania za rok 2013.

Walne zebranie PTSR / Fot. Piotr AndrzejakPodczas walnego zebrania członków PTSR przedstawiono sprawozdanie finansowe jak i sprawozdanie merytoryczne PTSR za rok 2013.
Przewodnicza komisji rewizyjnej Maria Kulenty przedstawiła sprawozdanie komisji jak również poinformowała walne zebranie, że komisja rewizyjna udzieliła absolutorium Radzie Głównej PTSR.
Podczas zebrania nie mogło zabraknąć wolnej dyskusji, na której poruszono sprawy bieżące jak i te, które najbardziej interesują chorych na SM.
Z przewodniczącym PTSR Tomaszem Pełeć rozmawiałem o pracy stowarzyszenia w zeszłym roku jak i o tym, co stowarzyszenie chce zrobić dla osób chorych na SM, zapraszam do wysłuchania wywiadu.

Walne zebranie PTSR / Fot. Piotr AndrzejakWalne zebranie PTSR / Fot. Piotr AndrzejakWalne zebranie PTSR / Fot. Piotr AndrzejakWalne zebranie PTSR / Fot. Piotr AndrzejakWalne zebranie PTSR / Fot. Piotr AndrzejakWalne zebranie PTSR / Fot. Piotr AndrzejakWalne zebranie PTSR / Fot. Piotr Andrzejak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.