Facebook Google+ Twitter

WAM i ESPRIT na XVIII Targach Wydawców Katolickich w Warszawie

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2012-04-19 11:13

XVIII Targi Wydawców Katolickich rozpoczęły się 20 kwietnia i potrwają do 22 kwietnia. Odbywają się one w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie. Tegorocznym targom przyświeca hasło: "Kościół Naszym Domem. Rok 2012 Rokiem Nowej Ewangelizacji". / Fot. Okładka książkiWarto również odwiedzić stoisko Wydawnictwa WAM z Krakowa (nr 43) oraz miesięcznika Posłaniec Serca Jezusowego (nr 42).

W sobotę, o godzinie 14 w sali konferencyjno-seminaryjnej w namiocie przy Arkadach Kubickiego odbędzie się spotkanie z o. Józefem Augustynem, autorem książki "Uzdrowienie z poczucia krzywdy", rozmawiać będzie red. Patrycja Michońska. Tematem rozmowy będzie trudna sztuka wybaczania sobie i innym.

Tego samego dnia o godzinie 17 w Bazylice Archikatedralnej przy ul. Kanonia 6 (wejście od ul. Jezuickiej) odbędzie się spotkanie z ks. Robertem Skrzypczakiem, autorem książki "Chrześcijanin na rozdrożu".

Na stoisku WAM znajdziemy wiele interesujących książek np. te nominowane do nagrody FENIKS 2012: "Co się zdarzyło podczas Soboru Watykańskiego Drugiego", J.W. O’Malley, "Katoliccy teolodzy XX wieku" Fergus Kerr; "Kostka" Przemysław Wysogląd, "Historia papieży, J.W. O’Malley - w tłumaczeniu Michała Zmudy i wiele innych.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

katolik
  • katolik
  • 20.04.2012 10:18

Takiej okazji nie można przepuścić. Idęęęęęęę.....

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Czytelnik

O tych targach słychać niewiele, a wydawnictwa katolickie publikują bardzo ciekawe książki (nie tylko na tematy religijne).

Komentarz został ukrytyrozwiń
Czytelnik
  • Czytelnik
  • 19.04.2012 16:33

W katolickim kraju takie targi to normalna rzecz. Nic nadzwyczajnego, w każdej branży są takie imprezy kulturalne i handlowe.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.