Facebook Google+ Twitter

Wandalizm i we wsi pokonuje bariery językowe

Będąc na krótkim wypoczynku we Władysławowie udałem się do wsi Chłapowo. To, co zobaczyłem na ulicy Władysławowaskiej wprawiło mnie w osłupienie.

Znak drogowy we wsi Chłapowo / Fot. Piotr BogdanowiczDrogowskaz ten pierwotnie ma za zadanie wskazywać stronę, w którą trzeba się kierować, aby dojechać do Pucka. Jak widać wystarczy flamaster i zamiast nazwy Puck mamy Fuck. Znak drogowy we wsi Chłapowo / Fot. Piotr Bogdanowicz

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Zosia Guz
  • Zosia Guz
  • 02.01.2011 18:06

Mieszkam niedaleko tego miejsca :D hi hi hi :) ale nie wiem kto to zrobił :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z oczywistych względów król nie mógł wydawać pozwolenia na sex, a raczej 'robienie dziecka' ,nawet w Anglii.Chyba ,że chodzi o jego najbliższy dwór, z którego i tak ojcowie byli 'incognito'.Jest to przekłamanie oczywiste, wynikające (jak się domyślam) z ksiąg, które pisali ojcowie w sutannach.Gdyby rzeczywiście tak było, wyspy można by teraz swobodnie zasiedlać.Jest mnóstwo pozycji książkowych , nie tylko dotyczących historii, które nijak się mają do życia codziennego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co znaczy Puck? Nie wiadomo. Co znaczy "Fuck"? - wiedzą prawie wszyscy. Dobre nazwy to takie ,które coś znaczą ,choćby i z angielska.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie rozumiem takich ludzi. Niszczą do okoła znaki drogowe i drogowskazy, a potem kiedy sami chcą gdzieś dojechać mają pretensje o złe oznakowanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Interesujące... :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • a b
  • 10.07.2007 19:49

W dawnych czasach w Anglii ludzie nie mogli uprawiać seksu bez zgody króla. Kiedy ludzie chcieli mieć dziecko, musieli ubiegać się o zgodę do monarchy. Dostawali wtedy plakietkę, którą mieli powiesić na drzwiach kiedy odbywali stosunek. Na plakietce było napisane: "Fornication Under Consent of the King" (Cudzołóstwo za zgodą Króla) = F.U.C.K.
To jest pochodzenie tego słowa... :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.