Facebook Google+ Twitter

Warhammer Online: Age of Reckoning zalicza opóźnienie!

Jak widać miłośnicy uniwersum Wahmmera Fantasy Battle będą znów rozczarowani. EA Mythic poinformowało, że premiera gry zostaje przełożona na termin późniejszy. Czas ponownie odłożyć miecz oraz zbroję i zasiąść w karczmie przy mocnym trunku.

Screen pochodzi z oficjalnego zwiastuna gry "Warhammer Online: Age of Reckoning" znajdującego się na stronie firmy EA Mythic. / Fot. Materiały EA MythicJak podał serwis Voodoo Extreme studio EA Mythic poinformowało, że ich najnowsze dzieło - Warhammer Online: Age of Reckoning - które miało mieć swoją premierę w trzecim kwartale 2007 roku zalicza opóźnienie. Podano także, że premiera zostaje przełożona na pierwszy kwartał roku 2008. Mark Jacobs (General Manager w EA Mythic) podał jako przyczynę opóźnienia chęć lepszego dopracowania gry oraz przede wszystkim chęć jak najlepszego przygotowania tytułu do premiery.

Z tym trzeba się zgodzić! Warhammer Online ma przecież zagrozić najpopularniejszemu MMO na świecie - World of Warcraft. Czy mu się uda? Zapewne wielu będzie chciało w niego grać. W końcu uniwersum Warhammera, to prócz innych gier komputerowych, rewelacyjny system RPG i chyba co najważniejsze, niesamowity system bitewny, który ma na świecie miliony fanów.

Obecnie jest to najbardziej oczekiwana gra MMO na rynku. Każdy będzie miał możliwość wybrać jedną spośród swoich ulubionych ras - Krasnoluda, Wysokiego Elfa, Żołnierza Imperium lub stanąć po stronie zła jako Ork, Goblin, Mroczny Elf czy Wyznawca Chaosu. Gra ma ponadto wprowadzać nowoczesny tryb rozgrywki Realm vs Realm, w którym zwycięstwo osiągnąć możemy dzięki zajęciu stolicy wroga. Dzięki temu po raz pierwszy w historii gier MMO połączone zostają dwa tryby - PvE (Player vs Environment) oraz PvP (Player vs Player). Spowoduje to, że każda misja będzie popychała powoli nieustającą wojnę do przodu, a na pozór błahe zadania mogą okazać się kamieniem milowym na naszej drodze do dominacji nad krainami świata wykreowanego przed laty przez Games Workshop. A teraz pozostaje nam czekać i cieszyć się podziwiając najnowsze zwiastuny oraz screeny z gry!

Zwiastun znajdziecie tutaj.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.