Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6014 miejsce

WARSAW COMIC CON Z COSPLAYAMI Z WYŻSZEJ SZKOŁY ARTYSTYCZNEJ

Już w dniach 1-4 czerwca w Warsaw PTAK Expo odbędzie się wydarzenie, na które czekali wszyscy fani kultowych gier, komiksów i seriali -pierwszy Warsaw Comic Con.

Wyższa_Szkoła_Artystyczna_Cosplay / Fot. Wyższa Szkoła ArtystycznaJuż w dniach 1-4 czerwca w Warsaw PTAK Expo odbędzie się wydarzenie, na które czekali wszyscy fani kultowych gier, komiksów i seriali. Pierwszy Warsaw Comic Con to impreza, której przegapić nie można. Niezwykłe cosplaye są nieodłączną częścią każdego comic conu. W Nadarzynie artyści-charakteryzatorzy z Wyższej Szkoły Artystycznej w Warszawie przemienią gości w ulubione postacie ze świata fantasy.

Gra o Tron, Wiedźmin, Superbohaterowie, Anime

W czwartek w podwarszawskim Nadarzynie rozpoczyna się pierwsze w Polsce święto fanów i twórców świata fantastyki. Przez cztery dni odwiedzający będą mogli uczestniczyć m.in. w spotkaniach
z autorami, panelach dyskusyjnych, konferencjach nt. gier, pokazach multimedialnych czy koncertach. Jedną z głównych atrakcji będzie konkurs na najlepszy cosplay, czyli niezwykłe przebranie za postać
z mangi, anime, gry czy filmu. Na konwencie pojawią się takie gwiazdy jak Carice van Houten
- Melisandre z Gry o Tron, Charles Dance, czyli Tywin Lanister z Gry o tron i Irlandczyk John Kavanagh
- Wieszcz z Wikingów.

Bodypainting, kostiumy, świat wirtualnej rzeczywistości z WSA

Każdy kto będzie sam chciał zmienić się w superbohatera, będzie miał taką możliwość dzięki studentom z Wyższej Szkoły Artystycznej w Warszawie. Na stoisku wykonają oni makijaż, oraz bodypainting dla chętnych uczestników. W sprzedaży będą również małe elementy kostiumowe. W czwartek 1 czerwca o 16:00 na scenie głównej WSA zaprezentuje wyjątkowy pokaz efektów specjalnych. Natomiast w piątek 2 czerwca o 15:00 na scenie głównej odbędzie się spektakularny pokaz charakteryzacji i kostiumów „Anioły i Demony”. Fani grafiki komputerowej zapoznają się ze specjalnie przygotowanymi prezentacjami multimedialnymi.

Uczelnia, która promuje świat wirtualny

- Wszystkich, którzy uwielbiają tworzyć cosplaye i mają nieograniczoną wyobraźnię, rozbudzoną przez świat magii, gier i fantastyki, zapraszamy do studiowania w Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawie. Zamiłowanie do kostiumów, rekwizytów, bodypaintingu, wspaniałych postaci łatwo zmienić w zawód, co właśnie robimy w WSA. Comic Con to dla nas wyjątkowe święto, gdyż, możemy pokazać jak zmienić zwykłego człowieka w kultowego bohatera. Sami tworzymy też wirtualną rzeczywistość, dlatego takie konwenty są dla na nas idealnym miejscem do pokazania młodym ludziom, że można się tego nauczyć i pracować robiąc to, co się kocha. – mówi Agata Manowska, dyrektor artystyczna Wyższej Szkoły Artystycznej w Warszawie.

*Promocja – na wszystkich którzy udostępnią na Facebooku i zdjęcie z kostiumem WSA z Comic Conu i oznaczą Uczelnię – 10% zniżki na opłatę rekrutacyjną.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.